Vrijstaande woning te koop: Windvang 1A, Mierlo

Windvang 1A

Mierlo-Dorp, Geldrop-Mierlo

€ 1.175.000
Buurt Mierlo-Dorp, MierloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 334m²
334m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Mierlo

Deze vrijstaande woning aan de Windvang ligt in een rustige straat in Mierlo. Met 334 m² woonoppervlak en een perceel van 1095 m² is er veel ruimte. De woning uit 1995 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Geldrop-Mierlo.

De buurt Mierlo-Dorp

De woning staat in de buurt Mierlo-Dorp, een wijk met veel eengezinswoningen (89%) en een mix van huishoudens. Ongeveer een derde van de woningen wordt bewoond door 65-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen hoe bewoners de buurt ervaren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 265 meter of de Albert Heijn en Lidl op 349 meter. Basisschool De Kersentuin (803 meter) en Openbare Basisschool 't Schrijverke (902 meter) zijn op loopafstand. De gemeente Geldrop-Mierlo biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,9 km en een park op 0,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 3.518
Woonoppervlakte334m²
Perceeloppervlakte1095m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtMierlo-Dorp
WijkMierlo
GemeenteGeldrop-Mierlo

Locatie

Windvang 1A, Mierlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Mierlo-Dorp

Inwoners2.240
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 168
265m
Albert Heijn
Margrietstraat 47
349m
Lidl
Margrietstraat 49
349m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool De Kersentuin
Basisonderwijs · 117 leerlingen
803m
Openbare Basisschool 't Schrijverke
Basisonderwijs · 392 leerlingen
902m
Kindcentrum Puur Sang locatie Lucia
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1116m

Veelgestelde vragen

Over Windvang 1A, Mierlo

Welk energielabel heeft Windvang 1A?

De woning aan Windvang 1A in Mierlo heeft energielabel B.

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Mierlo. De woning heeft een groot oppervlak (334 m²) en een ruim perceel (1095 m²), wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar exacte marktcijfers zijn niet beschikbaar. Het energielabel B is redelijk zuinig, wat een pluspunt is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Mierlo, een dorp in de gemeente Geldrop-Mierlo. Het treinstation is op 3,6 km afstand, dus niet direct naast de deur. De meeste voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1995?

Een woning uit 1995 is relatief modern, maar kan na bijna 30 jaar wel onderhoud nodig hebben. Denk aan schilderwerk, cv-ketelonderhoud of dakcontrole. Het energielabel B is gunstig, maar exacte isolatiewaarden zijn niet bekend.