Vrijstaande woning te koop: Zwarteweg 7, Aerdenhout

Zwarteweg 7

Aerdenhout-West, Bloemendaal

€ 2.295.000
Buurt Aerdenhout-West, AerdenhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1913 ademt de rust en ruimte van Aerdenhout. Met 206 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 1730 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A is een fijne meevaller voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €2.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bloemendaal.

Aerdenhout-West

De buurt Aerdenhout-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt telt relatief veel gezinnen en ouderen. Het is er niet stedelijk, met een lage omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet uit eerste hand vertellen hoe bewoners het wonen ervaren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Vomar op bijna twee kilometer. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld op loopafstand en de Tijo H. van Eeghenschool iets verderop. Het station is op twee kilometer. De gemeente Bloemendaal staat bekend om haar groene karakter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aerdenhout & Omstreken Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.295.000
Prijs per m²€ 11.141
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte1730m²
Bouwjaar1913
EnergielabelA
BuurtAerdenhout-West
WijkAerdenhout
GemeenteBloemendaal

Locatie

Zwarteweg 7, Aerdenhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Aerdenhout-West

Inwoners870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Zandvoortselaan 169
1334m
Vomar
Stephensonstraat 50
1872m
Ekoplaza
Zandvoortselaan 16-18
2057m

Scholen

79 binnen 5 km

Schoolvereniging Aerdenhout Bentveld
Basisonderwijs · 123 leerlingen
423m
Tijo H. van Eeghenschool
Basisonderwijs · 211 leerlingen
646m
Openbare Basisschool Vondel-School
Basisonderwijs · 261 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Zwarteweg 7, Aerdenhout

Welk energielabel heeft Zwarteweg 7?

De woning aan Zwarteweg 7 in Aerdenhout heeft energielabel A.

Is €2.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 1913 met een groot perceel van 1730 m² en energielabel A in Aerdenhout. De woningmarkt in de buurt is niet in detail bekend, maar vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor dit soort bedragen verkocht.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1730 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin en mogelijkheden voor uitbreiding of aanleg van een zwembad, mits vergunningen rond zijn. De precieze mogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1913 en heeft energielabel A, wat duidt op goede isolatie en zuinige installaties. De exacte staat van onderhoud is niet bekend, maar het energielabel suggereert dat er recente investeringen zijn gedaan. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.