Woning te koop: Alfabetweg 95, Leiden

Alfabetweg 95

Cronestein, Leiden

€ 545.000
Buurt Cronestein, LeidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
PLUS op 268m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Cronestein

Dit appartement uit 2023 aan de Alfabetweg is een voorbeeld van moderne stadsbouw. Met energielabel A+ is het zeer zuinig. De vraagprijs van €545.000 is aan de hoge kant voor de buurt, maar past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Leiden.

Buurt Cronestein

Cronestein is een afwisselende buurt met sociale huur en koop, hoogbouw en rijtjeshuizen. Een bewoner zegt: 'Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden.' De buurt ligt aan de Lammenschansweg, vlak bij de snelweg. Meer over de buurt Cronestein.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek. Ook Lidl en SPAR zijn op loopafstand. Het Da Vinci College Lammenschans zit twee straten verder, en basisscholen zoals Er Riseleh en Lorentzschool zijn tien minuten lopen. De gemeente Leiden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Funda en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 545.000
Prijs per m²€ 7.466
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte2243m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtCronestein
WijkRoodenburgerdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Alfabetweg 95, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
sebas cornielje
03-11-2023
hoogbouw is de oplossing

Mijn buurt is heel afwisselend in woningen. Je kan hier sociale huurwoningen en koopwoningen vinden. Midden in de buurt bevindt zich een industrie terein. Ten oosten hoogbouw met appartementen en studentenflats. Noord-Westelijk bevinden zich vooral rijtjeshuizen. De buurt ligt aan lammeschansweg en bijna direct aan de snelweg, dus het is goed bereikbaar. Ook heb je veel voorzieningen zoals een Plus, Intersport, Gamma etc…

Buurt statistieken

Gegevens uit Cronestein

Inwoners4.910
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cronestein

Woningvoorraad3.379
Gem. WOZ-waarde€ 265.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

42 binnen 5 km

PLUS
Betaplein 22
268m
Lidl
Vijf Meiplein 15
804m
SPAR
Herenstraat 47
828m

Scholen

86 binnen 5 km

Da Vinci College Lammenschans, vmbo basis- en kaderberoeps en mavo
Voortgezet onderwijs · 534 leerlingen
279m
Islamitische Basisschool Er Riseleh
Basisonderwijs · 158 leerlingen
749m
Lorentzschool
Basisonderwijs · 722 leerlingen
989m

Veelgestelde vragen

Over Alfabetweg 95, Leiden

Welk energielabel heeft Alfabetweg 95?

De woning aan Alfabetweg 95 in Leiden heeft energielabel A+.

Is €545.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €545.000 ligt boven de mediaan van €475.000 in de buurt, maar het is nieuwbouw (2023) met energielabel A+. De gemiddelde prijs per m² in Cronestein is €6.462, wat neerkomt op circa €472.000 voor 73 m². De prijs is dus aan de hoge kant, maar marktconform voor een nieuwbouwwoning.

Hoe is de bereikbaarheid van Cronestein?

De buurt ligt direct aan de snelweg, dus met de auto ben je er zo op. Het treinstation is op zeven minuten lopen (0,7 km).

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als PLUS (268 m), Lidl en SPAR. Ook zijn er scholen, waaronder het Da Vinci College (279 m) en basisscholen. Voor overige voorzieningen zoals een restaurant (0,3 km) en park (0,7 km) hoef je niet ver.

Hoe veilig is Cronestein?

In de buurt zijn 213 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het aantal inwoners is 4.910, dus het aantal incidenten per inwoner is gemiddeld. Een bewoner noemt de buurt afwisselend, maar niet onveilig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent lage energiekosten en een duurzame woning. In de buurt heeft 54,5% van de koopwoningen label A+ of beter.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Cronestein?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit er één is. De gemiddelde verkooptijd is 57 dagen, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.

Fides makelaars - ERA én NVM
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Fides makelaars - ERA én NVM
funda.nl
Bekijk
Fides makelaars - ERA én NVM
huispedia.nl
Bekijk