Woning te koop: Bultweg 12, De Bult
KopenSteenwijkerlandDe BultBultweg 12

Bultweg 12

De Bult, Steenwijkerland

€ 279.500
Buurt De Bult, De BultBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 404m²
404m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen op een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Bultweg 25R in De Bult biedt een rustige woonplek op een perceel van maar liefst 8100 m². Met 1122 m² woonoppervlak en een energielabel B is dit een royale woning uit 1998. De vraagprijs van €279.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Steenwijkerland.

De Bult

De Bult is een kleine buurt in de gemeente Steenwijkerland, met 490 inwoners en een dorps karakter. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en koopwoningen (87%). De buurt is rustig, met weinig voorzieningen op loopafstand, maar wel een restaurant om de hoek. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op ongeveer 2 km afstand, of bij Albert Heijn op 2,5 km. Basisschool de Driesprong is de dichtstbijzijnde school, op 1,8 km. Het treinstation ligt op 4 km afstand. De omgeving is landelijk, met veel ruimte om te wandelen en fietsen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Boer + Ten Hoeve op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.500
Prijs per m²€ 692
Woonoppervlakte404m²
Perceeloppervlakte28457m²
Bouwjaar1900
BuurtDe Bult
WijkDe Bult
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Bultweg 12, De Bult

Buurt statistieken

Gegevens uit De Bult

Inwoners490
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

8 binnen 5 km

SPAR express
Eesveenseweg 29
1856m
Albert Heijn
Het Schar 3
2272m
Albert Heijn
Prinsen Hoven 1
3001m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool de Driesprong
Basisonderwijs · 40 leerlingen
1424m
Kindcentrum (CBS) De Bron
Basisonderwijs · 114 leerlingen
2491m
obs Beatrixschool
Basisonderwijs · 204 leerlingen
2534m

Veelgestelde vragen

Over Bultweg 12, De Bult

Is €279.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 1998 met 1122 m² woonoppervlak en een perceel van 8100 m² is de prijs marktconform. Het energielabel B is gunstig voor de stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van De Bult?

De Bult ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4 km afstand. Met de auto ben je snel op de N333 en N351. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een perceel van 8100 m²?

Een groot perceel betekent regelmatig onderhoud aan tuin en erf. Denk aan gras maaien, hagen snoeien en onkruid wieden. De woning zelf is uit 1998 en heeft energielabel B, wat duidt op redelijke isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool de Driesprong op 1,8 km. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op ongeveer 2,7 km, zoals RSG Tromp Meesters. Voor kinderopvang is er een kinderdagverblijf op 2,2 km.