Woning te koop: Congregatie 60, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortBosgebiedVlasakkersCongregatie 60

Congregatie 60

Vlasakkers, Amersfoort

€ 1.375.000
Buurt Vlasakkers, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 233m²
233m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig huis in het groen

Dit vrijstaande huis uit 1932 ligt aan een rustige laan in de bosrijke omgeving van Amersfoort. Met 233 m² woonoppervlak biedt het veel ruimte voor een gezin dat van karakter en rust houdt. De woning is omringd door bomen en groen, wat direct een gevoel van privacy geeft. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste van dit type woningen in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Amersfoort.

De buurt Vlasakkers

Vlasakkers is een kleine, rustige buurt met veel groen en een lage dichtheid. Er wonen vooral ouderen en alleenstaanden; de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7. De buurt heeft een landelijk karakter, maar voorzieningen zijn op fietsafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. Meer over de buurt Vlasakkers.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Ook een AH to go en SPAR express zijn in de buurt. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Montessori Basisschool Pallas Athene (1,2 km) of School op de Berg (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs zijn Het Nieuwe Eemland (285 m) en het Van Lodenstein College (837 m) dichtbij. De gemeente Amersfoort biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sträter Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 5.901
Woonoppervlakte233m²
Perceeloppervlakte9824m²
Bouwjaar1932
BuurtVlasakkers
WijkBosgebied
GemeenteAmersfoort

Locatie

Congregatie 60, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlasakkers

Inwoners455
Mannen46%
Vrouwen52%

Supermarkten

28 binnen 5 km

AH to go
Piet Mondriaanplein 9
1830m
Jumbo
Leusderweg 152
1973m
Albert Heijn
Leusderweg 79
1973m

Scholen

61 binnen 5 km

Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
285m
Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
837m
Montessori Basisschool Pallas Athene
Basisonderwijs · 294 leerlingen
1186m

Veelgestelde vragen

Over Congregatie 60, Amersfoort

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Amersfoort, maar het gaat om een karakteristiek huis uit 1932 met 233 m² woonoppervlak in een bosrijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige, bosrijke buurt. Het treinstation van Amersfoort is op 3 km afstand, dus met de auto of fiets goed te doen. De buurt is niet sterk stedelijk (stedelijkheidsklasse 5), dus je bent aangewezen op eigen vervoer voor de meeste ritten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loop- of fietsafstand. Het Nieuwe Eemland (voortgezet onderwijs) ligt op 285 meter, en het Van Lodenstein College op 837 meter. Voor basisonderwijs zijn Montessori Basisschool Pallas Athene (1,2 km) en School op de Berg (1,5 km) dichtbij.