Woning te koop: Congregatie 72, Amersfoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmersfoortBosgebiedVlasakkersCongregatie 72

Congregatie 72

Vlasakkers, Amersfoort

€ 1.375.000
Buurt Vlasakkers, AmersfoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Dit vrijstaande huis uit 1932 aan de Congregatie 72 ademt de rust van het bosrijke Vlasakkers. Met 225 m² woonoppervlak is er ruimte voor een groot gezin of wie graag royale kamers heeft. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in Amersfoort. Bekijk ook andere woningen in Amersfoort.

De buurt Vlasakkers

Vlasakkers is een rustige, groene buurt met veel bos en natuur. Het is een plek waar je tot rust komt, maar toch dicht bij de stad bent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring om te delen. De buurt telt 455 inwoners, met een bovengemiddeld aantal 65-plussers. Meer over de buurt Vlasakkers.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Jumbo, beide op twee straten verder. Voor de kinderen is kinderdagverblijf om de hoek, en basisscholen zoals Montessori Basisschool Pallas Athene en School op de Berg zijn op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is nog dichterbij: Het Nieuwe Eemland en Van Lodenstein College liggen op een paar minuten lopen. De gemeente Amersfoort biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sträter Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 6.111
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte9824m²
Bouwjaar1932
BuurtVlasakkers
WijkBosgebied
GemeenteAmersfoort

Locatie

Congregatie 72, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlasakkers

Inwoners455
Mannen46%
Vrouwen52%

Supermarkten

29 binnen 5 km

AH to go
Piet Mondriaanplein 9
1828m
Albert Heijn
Noordewierweg 113
1983m
Jumbo
Leusderweg 152
1995m

Scholen

61 binnen 5 km

Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
322m
Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
869m
Montessori Basisschool Pallas Athene
Basisonderwijs · 294 leerlingen
1187m

Veelgestelde vragen

Over Congregatie 72, Amersfoort

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant voor een woning van 225 m² in Amersfoort. Het bouwjaar 1932 en de vrijstaande status maken het een bijzonder object. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke ligging in het bosrijke Vlasakkers.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige, bosrijke omgeving. Het treinstation van Amersfoort is op 3 km afstand, dus tien minuten met de fiets. De auto is handig voor dagelijkse ritten, want de snelweg is niet ver. Openbaar vervoer in de buurt is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1932?

Een woning uit 1932 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook verouderde installaties hebben. Denk aan elektra, leidingen en isolatie.