Woning te koop: Eversdijk 6AZH48, Enter

Eversdijk 6AZH48

Verspreide huizen Waterhoek, Wierden

€ 219.500
Buurt Verspreide huizen Waterhoek, EnterBekijk buurt
AI-samenvatting

Rustig wonen in het buitengebied van Enter

Deze woning aan de Eversdijk ligt in het buitengebied van Enter, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Het is een recreatiewoning uit 1990 met een woonoppervlak van 48 m². De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Wierden voor een vergelijking.

Buurt Verspreide huizen Waterhoek

De buurt Verspreide huizen Waterhoek is een landelijk gebied met 265 inwoners. Het is een rustige omgeving waar veel gezinnen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is er vooral een van rust en ruimte. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Waterhoek.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ongeveer 1,6 km afstand. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn binnen 2,5 km te vinden. Basisschool De Wegwijzer is op 1,8 km, en voor voortgezet onderwijs kun je naar CSG Reggesteyn op 2 km. De omgeving is verder rustig, met veel groen en landelijke wegen. Ontdek meer over de gemeente Wierden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Residentia Verkoopbemiddeling B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 219.500
Prijs per m²€ 4.573
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte22680m²
Bouwjaar1990
BuurtVerspreide huizen Waterhoek
WijkLandelijk gebied Enter
GemeenteWierden

Locatie

Eversdijk 6AZH48, Enter

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Waterhoek

Inwoners265
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 51
1615m
Aldi
Dorpsstraat 120-122
2101m
Albert Heijn
Pastoor Heimerikxstraat 3
2124m

Scholen

22 binnen 5 km

De Wegwijzer
Basisonderwijs · 162 leerlingen
1813m
CSG Reggesteyn
Voortgezet onderwijs · 1011 leerlingen
2031m
Christelijke Basisschool De Roerganger
Basisonderwijs · 161 leerlingen
2103m

Veelgestelde vragen

Over Eversdijk 6AZH48, Enter

Is €219.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €219.500 is marktconform voor een recreatiewoning van 48 m² in het buitengebied van Enter. Het bouwjaar is 1990, wat betekent dat de woning al wat ouder is, maar de prijs weerspiegelt de rustige ligging en het landelijke karakter van de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,3 km afstand. Dit is een redelijke afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of fiets.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen binnen een paar kilometer. De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 1,6 km, en er zijn meerdere basisscholen zoals De Wegwijzer op 1,8 km. Voor voortgezet onderwijs kun je naar CSG Reggesteyn op 2 km.