Woning te koop: Havenweg 58, Nijmegen

Havenweg 58

Biezen, Nijmegen

€ 685.000
Buurt Biezen, NijmegenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime nieuwbouwwoning in Nijmegen

Deze woning uit 2022 ademt moderne bouw en strakke lijnen. Met 135 m² woonoppervlak is hij flink ruimer dan veel andere woningen in Nijmegen. De vraagprijs van €685.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus.

Buurt Biezen: levendig en gemengd

De buurt Biezen is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een flinke groep 25-45-jarigen. Bewoners zijn positief: "Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig", zegt een bewoner. Een ander noemt het "een gezellige buurt" met een gemengde gemeenschap en diverse horeca. De buurt scoort een 7,78 op basis van zes beoordelingen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in een paar minuten naar de Jumbo of SPAR, beide om de hoek. Ook kinderdagverblijf en basisschool Kindcentrum Aquamarijn zijn op loopafstand. Het Stedelijk Gymnasium Nijmegen ligt twee straten verder. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Nijmegen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 5.074
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte5978m²
Bouwjaar2022
BuurtBiezen
WijkNijmegen-Oud-West
GemeenteNijmegen

Locatie

Havenweg 58, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

6.4
Herman Sip
02-10-2025
geen goede buurt

geen

9.1
Henriette Haenen
26-03-2025
Heerlijk

Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig.

8.1
Henriette
05-01-2025
Ons Waterkwartier

Ons Waterkwartier is een gezellige buurt. Niet ver van het centrum. Het heeft een gemengde gemeenschap. Diverse gezellige horeca in de buurt. En natuurlijk een goede school. Ook aan de ouderen is gedacht met diverse woonlokaties waaronder de Griffioen. Daar worden allerlei activiteiten georganiseerd. En daar is ook een goed buurt restaurant.

8.1
Liesbeth
28-06-2024
Top

Wat een toplocatie om te wonen! Ik woon hier al bijna 10 jaar en heb het enorm naar mijn zin! Alle voorzieningen en snelwegen zijn dichtbij. Het zou wel nog wat groener mogen en met name de tunnel van het centraal station mag veiliger.

6.9
L.
29-10-2023
Afvalbeleid

Hygiëne: het afvalbeleid in de wijk zorgt voor veel ongedierte. Het restafval en plasticafval gaat in zakken aan de straat namelijk. Vooral het restafval stinkt. Een ander probleem is dat het afval op maandagochtend vroeg in de ochtend wordt opgepikt, waardoor je als student niet makkelijk afval kan weggooien. Mijn huis en enkele andere studentenhuizen in de buurt hadden daarom soms het probleem dat afval flink opstapelde omdat niemand op zondagavond thuis was om het afval aan de weg te zetten. Huisvesting: veel gebouwen zijn jarenlang slecht onderhouden, slecht geïsoleerd. Het is van de buitenkant overigens wel mooi. Qua groen kan het wat mij betreft altijd beter, maar we hebben het zeker niet slecht.

8.0
Yvon
27-07-2023
Fijne, gemengde buurt.

Fijne buurt vlakbij het centrum. Veel voorzieningen zoals supermarkten, bakkers en drogisterijen op loopafstand. Weinig overlast en vriendelijke bewoners in de buurt. Ik voel me als vrouw nooit onveilig in de buurt, ik ben nog nooit nageroepen of lastiggevallen. Ik vind de wijk een prettige mix tussen nieuwbouw en karakteristieke huizen. Wel ben ik blij dat er plannen zijn voor een betere verbinding naar de stad, de tunnel richting de stad voelt onprettig in de avond en nacht. Daarnaast komt er hopelijk een ingang naar het station vanuit onze buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Biezen

Inwoners9.785
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Biezen

Woningvoorraad4.900
Gem. WOZ-waarde€ 347.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen69%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Fenikshof 3
787m
SPAR
Lange Hezelstraat 14
872m
AH to go
Stationsplein 5
992m

Scholen

65 binnen 5 km

Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 297 leerlingen
573m
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 993 leerlingen
674m
Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 206 leerlingen
934m

Veelgestelde vragen

Over Havenweg 58, Nijmegen

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€499.453) en ook boven de mediaan (€475.000). Wel is de woning met 135 m² groter dan het buurtgemiddelde van 107 m² en is het een nieuwbouwwoning uit 2022. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.924, wat bij 135 m² neerkomt op zo'n €800.000, dus de vraagprijs is relatief scherp.

Hoe is de buurt Biezen om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,78. Ze noemen het een heerlijke, veilige buurt met een gemengde gemeenschap en gezellige horeca. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een hoog aandeel 25-45-jarigen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Aquamarijn (basisonderwijs) ligt op 573 meter, Basisschool Petrus Canisius op 934 meter en het Stedelijk Gymnasium Nijmegen (voortgezet onderwijs) op 674 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,4 kilometer afstand, ongeveer 17 minuten lopen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat de woning uit 2022 stamt, is het aannemelijk dat het label minimaal A is. In de buurt heeft 38,9% van de woningen label A en 16,7% label A+.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Biezen?

Op dit moment staan er 24 koopwoningen te koop in de buurt, met prijzen van €250.000 tot €1.217.000. De gemiddelde prijs is €601.749. Er zijn dit jaar 75 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 42 dagen.

Hans Janssen Makelaars Nijmegen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen