Woning te koop: Hoyledestraat 39, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamNoordOude NoordenHoyledestraat 39

Hoyledestraat 39

Oude Noorden, Rotterdam

€ 447.500
Buurt Oude Noorden, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 123m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement in Oude Noorden

Dit appartement aan de Hoyledestraat 39 ademt de sfeer van een oude Rotterdamse volksbuurt. Met 86 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1919 heeft het de charme van een klassiek stadsappartement. De vraagprijs van €447.500 is aan de hoge kant vergeleken met de mediaanprijs in de buurt (€425.000), maar past bij het aanbod van woningen in Rotterdam.

De buurt Oude Noorden

Oude Noorden is een levendige, multiculturele wijk waar bewoners elkaar kennen. Op basis van zeven beoordelingen scoort de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Ons kent ons in deze buurt" en noemt de mix van nationaliteiten. Een ander: "Gezellig en hip, mensen staan voor elkaar klaar." Wel wordt opgemerkt dat de hygiëne beter kan. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddeld inkomen dat rond het stedelijke gemiddelde ligt. Meer over de buurt Oude Noorden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl of Dirk, beide om de hoek. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Fontein zit naast de deur, en Hildegardis is twee straten verder. De Rotte is vlakbij voor een wandeling. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder TW3 Strategie Marketing Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 447.500
Prijs per m²€ 5.203
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte952m²
Bouwjaar1919
EnergielabelG
BuurtOude Noorden
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Hoyledestraat 39, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

7.0
Ruud Sax
11-02-2025
Ons kent ons in deze buurt

Deze buurt is eenix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte

7.4
Ruud Sax
04-02-2025
Gezellig en hip

We wonen nu 4 jaar in deze buurt en het bevalt prima,en de mensen staan voor elkaar klaar met hulp als het nodig is,hier groeten de mensen elkaar nog en iedereen ken elkaar,alleen de hygiëne mag wel beter

5.9
Rw.Sax
05-01-2025
Voel me vreemdeling in eigen land

De woning is prima maar er wordt van alles op straat gegooid vooral eten en zit al ruim 2jaar in een bouwput

7.8
Ruud Sax
15-12-2024
Zeer oude buurt

De buurt vindt ik nogal eenzijdig wat bewoners betreft

6.9
Ivo
13-09-2023
Bruisende buurt met gezellige en behulpzame bewoners maar toch aardig wat minpunten

In deze buurt vind je gezellige kroegjes, sportclubs, scholen, een overvloed aan winkels, keuze uit bijna elke supermarkt (behalve de Jumbo). Sinds een paar jaar komen er steeds meer studenten wonen in en rondom de Zwart Janstraat (winkelstraat). Dat zorgt voor gezelligheid en af en toe wat geluid van feestjes maar heb er zeker geen last van. Het is een mengelmoes van diverse etniciteiten, iedereen is behulpzaam en groet elkaar. Een paar jaar terug was het echt een bende in de buurt, dat lijkt nu wat beter geworden maar schoon kan je het niet noemen. De Zwart Janstraat was een formule 1 circuit maar daar heeft de gemeente een stokje voor gestoken met ontzettend hoge drempels en verwarrende eenrichtingswegen. Af en toe scheuren er nog wat auto's door de zijwegen met een kabaal van jewelste. Kinderen zou ik toch niet snel alleen buiten laten spelen zeker na schemer. Er lopen nog wel eens wat onvoorspelbare (soms verslaafde) figuren rond, vooral voorbij de Noordsingel rond die kleine sportveldjes. Mijn fiets is vorig jaar gestolen toen ik even niet keek. Zo ook wat andere, meer waardevolle spullen, van buurtbewoners. Dus let op je spullen. Crooswijk grenst aan het Oude Noorden, deze buurt komt mid 2023 veel in het nieuws met bommeldingen. Dit soort criminaliteit heb ik hier nog niet gezien of gehoord dus dat kan ik niet bevestigen. Al met al, een bruisende buurt waar je je niet hoeft te vervelen met alles in de buurt wat je nodig hebt. Maar met een klein beetje ghetto gevoel (3 op 10), zo zou ik het omschrijven om een idee te geven ;).

7.1
NM Aurelio Prata
02-08-2023
Luidruchtig

erg lawaaierig 's nachts op straat, maar er vinden ook veel feesten plaats in de huizen. Er zou meer politiecontrole moeten komen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Noorden

Inwoners17.365
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Oude Noorden

Woningvoorraad8.705
Gem. WOZ-waarde€ 325.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

87 binnen 5 km

Lidl
Bergweg 26
123m
Dirk
Bergweg 91
123m
Hoogvliet
Ceintuurbaan 131A
372m

Scholen

167 binnen 5 km

De Fontein
Basisonderwijs · 140 leerlingen
34m
Hildegardis
Basisonderwijs · 233 leerlingen
234m
Quadratum
Basisonderwijs · 33 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Hoyledestraat 39, Rotterdam

Welk energielabel heeft Hoyledestraat 39?

De woning aan Hoyledestraat 39 in Rotterdam heeft energielabel G.

Is €447.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €447.500 ligt iets boven de mediaanprijs van €425.000 in Oude Noorden, maar onder de gemiddelde prijs van €485.510. Het appartement is 86 m², wat kleiner is dan het gemiddelde van 100 m² in de buurt. De prijs per m² is ongeveer €5.203, terwijl het buurtgemiddelde €5.464 is. Daarmee is de prijs marktconform, al is energielabel G een aandachtspunt.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. In de buurt heeft 21,9% van de koopwoningen label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk. Je kunt hoge stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe veilig is de buurt Oude Noorden?

In de buurt zijn in totaal 1.214 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Bewoners geven in reviews aan dat de hygiëne beter kan en dat er afval op straat wordt gegooid. De sfeer wordt omschreven als 'ons kent ons' en behulpzaam. Het is een stedelijke wijk met de bijbehorende drukte.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Fontein zit op 34 meter, Hildegardis op 234 meter, en Quadratum op 512 meter. Ook IKC De Lis en De Bergse Zonnebloem zijn binnen 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,1 km afstand.

Hoe is het openbaar vervoer in Oude Noorden?

De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (7.495), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Oude Noorden stonden verkochte woningen gemiddeld 60 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. De vraagprijs van dit appartement is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €416.030, wat kan betekenen dat er ruimte is voor onderhandeling.