Woning te koop: Krimweg 140-21, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Krimweg 140-21

Bosgebied Hoenderloo, Apeldoorn

€ 239.000
Buurt Bosgebied Hoenderloo, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 782m²
782m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
44% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hoenderloo

Dit recreatiehuis aan de Krimweg 140-21 ligt in het bosrijke Hoenderloo, een dorp in de gemeente Apeldoorn. Met 782 m² grond en een energielabel B is het een fijne plek voor wie van natuur houdt. De woning uit 1974 wordt aangeboden voor € 239.000, een marktconforme prijs voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Hoenderloo

De buurt Bosgebied Hoenderloo is een rustige, groene wijk met 170 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is dunbevolkt en biedt veel rust. Meer over de buurt Bosgebied Hoenderloo.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 2,4 km afstand, of bij de Albert Heijn op 5,6 km. Basisscholen zoals Openbare basisschool / IKC Beekbergen (5,6 km) en PCBO Prinses Juliana (7 km) zijn bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 300 meter. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vakantiemakelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 239.000
Prijs per m²€ 306
Woonoppervlakte782m²
Perceeloppervlakte25738m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtBosgebied Hoenderloo
WijkHoenderloo en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Krimweg 140-21, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Hoenderloo

Inwoners170
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Paalbergweg 21
2361m
Albert Heijn
Dorpstraat 23
5591m
AH to go
Rijksweg A1 779
7332m

Veelgestelde vragen

Over Krimweg 140-21, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Welk energielabel heeft Krimweg 140-21?

De woning aan Krimweg 140-21 in Hoenderloo (Gem. Apeldoorn) heeft energielabel B.

Is € 239.000 een realistische prijs voor dit recreatiehuis?

Ja, de vraagprijs van € 239.000 is marktconform voor een recreatiewoning in Hoenderloo met 782 m² grond en energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een redelijke prijs gezien de ligging in een bosrijke omgeving.

Wat is de ligging van Hoenderloo ten opzichte van Apeldoorn?

Hoenderloo ligt in de gemeente Apeldoorn, op ongeveer 10 km van het centrum. Het is een rustig dorp midden in de natuur. De afstand tot het treinstation is 13,3 km, dus een auto is handig voor OV-verbindingen.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare basisschool / IKC Beekbergen op 5,6 km afstand. Andere opties zijn PCBO Prinses Juliana (7 km) en IKC Spreng Ugchelen (7,2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 10,3 km.

Hoe is het energielabel B van deze woning?