Woning te koop: Kuiltjesweg 44-47, Beekbergen

Kuiltjesweg 44-47

Bosgebied Beekbergen-Zuid, Apeldoorn

€ 149.500
Buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid, BeekbergenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit vrijstaande huis aan de Kuiltjesweg in Beekbergen ligt midden in de natuur, omringd door bomen en stilte. Met 271 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie graag ruimte heeft. Het energielabel A++ betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €149.500 is aan de lage kant voor een woning van dit formaat in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Beekbergen-Zuid

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is een rustige, bosrijke woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend stil: de stedelijkheidsgraad is 5 (niet stedelijk) en de omgevingsadressendichtheid is laag. De bewoners zijn vaak wat ouder, met een gemiddelde leeftijd boven de 45. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een plek waar rust en natuur centraal staan.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder (ongeveer 15 minuten lopen). Andere supermarkten zoals Dekamarkt en Jumbo zijn wat verder weg, op zo'n 5 km. Kinderen kunnen naar de Openbare basisschool / IKC Beekbergen, ook op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al is het wel even rijden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder de Heus recreatiemakelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 552
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA++
BuurtBosgebied Beekbergen-Zuid
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kuiltjesweg 44-47, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-Zuid

Inwoners1.535
Mannen61%
Vrouwen39%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
1468m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4700m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4786m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1468m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2468m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3276m

Veelgestelde vragen

Over Kuiltjesweg 44-47, Beekbergen

Welk energielabel heeft Kuiltjesweg 44-47?

De woning aan Kuiltjesweg 44-47 in Beekbergen heeft energielabel A++.

Is €149.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaand huis van 271 m² met energielabel A++ in een bosrijke omgeving is de prijs aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs voor wie op zoek is naar veel ruimte en rust.

Hoe is het energielabel A++ te verklaren?

Het energielabel A++ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en waarschijnlijk beschikt over voorzieningen zoals zonnepanelen of een warmtepomp. De stookkosten zullen laag zijn, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaand huis, gebouwd in 1999. Met 271 m² woonoppervlak is het een royale woning.