Woning te koop: Laan van Oost-Indië 102, Nijmegen
KopenNijmegenNijmegen-Oud-WestBiezenLaan van Oost-Indië 102

Laan van Oost-Indië 102

Biezen, Nijmegen

€ 950.000
Buurt Biezen, NijmegenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een moderne woning in Nijmegen-Oud-West

Deze woning uit 2022 aan de Laan van Oost-Indië 102 ademt nieuwbouw. Met 101 m² woonoppervlak is het een compacte, maar slim ingedeelde woning. De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere woningen in Nijmegen.

Buurt Biezen

De buurt Biezen is een levendige wijk met veel voorzieningen. Op basis van zes beoordelingen krijgt de buurt een 7,78. Een bewoner zegt: "Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig." Enkele bewoners: "Ons Waterkwartier is een gezellige buurt. Niet ver van het centrum. Het heeft een gemengde gemeenschap." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, twee straten verder. Ook de SPAR en AH to go zijn om de hoek. Kindcentrum Aquamarijn en Basisschool Petrus Canisius zijn op loopafstand, net als het Stedelijk Gymnasium Nijmegen. De gemeente Nijmegen biedt verder volop horeca en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Nijmegen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 9.406
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte5978m²
Bouwjaar2022
BuurtBiezen
WijkNijmegen-Oud-West
GemeenteNijmegen

Locatie

Laan van Oost-Indië 102, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

6.4
Herman Sip
02-10-2025
geen goede buurt

geen

9.1
Henriette Haenen
26-03-2025
Heerlijk

Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig.

8.1
Henriette
05-01-2025
Ons Waterkwartier

Ons Waterkwartier is een gezellige buurt. Niet ver van het centrum. Het heeft een gemengde gemeenschap. Diverse gezellige horeca in de buurt. En natuurlijk een goede school. Ook aan de ouderen is gedacht met diverse woonlokaties waaronder de Griffioen. Daar worden allerlei activiteiten georganiseerd. En daar is ook een goed buurt restaurant.

8.1
Liesbeth
28-06-2024
Top

Wat een toplocatie om te wonen! Ik woon hier al bijna 10 jaar en heb het enorm naar mijn zin! Alle voorzieningen en snelwegen zijn dichtbij. Het zou wel nog wat groener mogen en met name de tunnel van het centraal station mag veiliger.

6.9
L.
29-10-2023
Afvalbeleid

Hygiëne: het afvalbeleid in de wijk zorgt voor veel ongedierte. Het restafval en plasticafval gaat in zakken aan de straat namelijk. Vooral het restafval stinkt. Een ander probleem is dat het afval op maandagochtend vroeg in de ochtend wordt opgepikt, waardoor je als student niet makkelijk afval kan weggooien. Mijn huis en enkele andere studentenhuizen in de buurt hadden daarom soms het probleem dat afval flink opstapelde omdat niemand op zondagavond thuis was om het afval aan de weg te zetten. Huisvesting: veel gebouwen zijn jarenlang slecht onderhouden, slecht geïsoleerd. Het is van de buitenkant overigens wel mooi. Qua groen kan het wat mij betreft altijd beter, maar we hebben het zeker niet slecht.