Woning te koop: Monsterseweg 133, 'S-Gravenzande

Monsterseweg 133

S-Gravenzande Buitengebied, Westland

€ 915.000
Buurt S-Gravenzande Buitengebied, 'S-GravenzandeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 463m²
463m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale bouwkavel in een rustige, groene omgeving

Deze bouwkavel aan de Monsterseweg 133 in 's-Gravenzande biedt een unieke kans om je eigen droomhuis te realiseren. Met 463 m² grond en een gunstige ligging vlak bij de duinen en het strand, ademt de plek rust en ruimte. De kavel is gelegen in een buurt die door bewoners wordt omschreven als 'vakantiesfeerig', met vriendelijke buren en een schone wijk. De vraagprijs van €915.000 is marktconform voor een kavel van deze omvang in deze regio. Vergelijk dit met andere woningen in Westland om een goed beeld te krijgen.

De buurt: s-Gravenzande Buitengebied

De buurt s-Gravenzande Buitengebied is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (98%) en een hoog percentage koopwoningen (86%). De buurt telt ruim 3.500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: 'Een hele hoop aardige en vriendelijke mensen die altijd groeten en een praatje doen. Schone wijk op een enkele keer na.' Het enige nadeel dat genoemd wordt, is de reistijd naar de snelweg richting Amsterdam (20 minuten). De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 605, wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo of Hoogvliet, beide op ongeveer 15 minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten binnen handbereik. Kinderen kunnen naar de Prins Willem Alexanderschool, een basisschool op 10 minuten lopen, of naar het voortgezet onderwijs bij ISW Gasthuislaan, op 15 minuten fietsen. De gemeente Westland biedt verder volop voorzieningen, zoals huisartsen, restaurants en parken, allemaal binnen een paar kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de bouwkavel alleen via Overvoorde Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 915.000
Prijs per m²€ 1.976
Woonoppervlakte463m²
Perceeloppervlakte890m²
Bouwjaar1993
BuurtS-Gravenzande Buitengebied
Wijk’s-Gravenzande
GemeenteWestland

Locatie

Monsterseweg 133, 'S-Gravenzande

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Björn
23-02-2025
Een vakantiesfeerige buurt met prachtige stranden en duinen op loopafstand

Een hele hoop aardige en vriendelijke mensen die altijd groeten en een praatje doen. Schone wijk op een enkele keer na. Enige nadeel is de 20 minuten die je moet rijden voordat je op de snelweg richting Amsterdam bent.

Buurt statistieken

Gegevens uit S-Gravenzande Buitengebied

Inwoners3.540
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Graaf Willem II straat 10
1417m
Hoogvliet
Van Geeststraat 31
1481m
Aldi
Molenbrink 68
1488m

Scholen

39 binnen 5 km

Prins Willem Alexanderschool
Basisonderwijs · 399 leerlingen
883m
ISW Gasthuislaan
Voortgezet onderwijs · 1088 leerlingen
1311m
ISW Sweelincklaan
Voortgezet onderwijs · 737 leerlingen
1327m

Veelgestelde vragen

Over Monsterseweg 133, 'S-Gravenzande

Is €915.000 een realistische prijs voor deze bouwkavel?

De vraagprijs van €915.000 is marktconform voor een kavel van 463 m² in 's-Gravenzande Buitengebied. De prijs weerspiegelt de ruime oppervlakte en de gewilde ligging nabij duinen en strand. Vergelijkbare kavels in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze locatie?

De kavel ligt in een rustig buitengebied, op loopafstand van de duinen en het strand. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 14,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor openbaar vervoer. De snelweg is volgens bewoners ongeveer 20 minuten rijden. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je op 10-15 minuten lopen.

Wat voor type woning kan ik hier bouwen?

De kavel is bestemd voor woningbouw, maar de exacte mogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan. Met 463 m² grond is er ruimte voor een royale eengezinswoning, eventueel met een flinke tuin. Het is aan te raden om bij de gemeente Westland te informeren naar de bouwmogelijkheden en vergunningen. De buurt bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen, dus een vrijstaande of twee-onder-een-kapwoning past goed in de omgeving.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Prins Willem Alexanderschool op 883 meter (ongeveer 10 minuten lopen). Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten, zoals Jumbo en Hoogvliet, op ongeveer 1,4 km afstand. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een park binnen 2 km.

Hoe veilig is de buurt?