Woning te koop: ms. Oslofjordweg 4E3, Amsterdam

ms. Oslofjordweg 4E3

NDSM terrein, Amsterdam

€ 468.000
Buurt NDSM terrein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
72% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement op NDSM terrein

Dit gloednieuwe appartement op het NDSM terrein in Amsterdam-Noord is een parel van moderne bouw. Met energielabel A++ en een oppervlakte van 57 m² is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €468.000 ligt 21% onder het buurtgemiddelde van €594.148, wat het een scherpe prijs maakt vergeleken met andere woningen in Amsterdam.

Buurt NDSM terrein

De buurt NDSM terrein is een jonge, creatieve wijk met veel nieuwbouw. Van de woningen is 97,6% gebouwd na 2010. Het is een levendige buurt met veel eenpersoonshuishoudens (2.125 van de 3.805 inwoners) en een hoge bevolkingsdichtheid. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 790 meter lopen, of bij Albert Heijn op 1,6 km. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven op 5 minuten lopen. Het NDSM terrein zelf biedt restaurants op 100 meter afstand en een park op 800 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Steege Projectmakelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 468.000
Prijs per m²€ 8.211
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte817m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtNDSM terrein
WijkNoordelijke IJ-oevers-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

ms. Oslofjordweg 4E3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit NDSM terrein

Inwoners3.805
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit NDSM terrein

Woningvoorraad2.548
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen3%
Huurwoningen97%

Supermarkten

101 binnen 5 km

PLUS
Boomgaardlaan 100
790m
Albert Heijn
Molenwijk 35
1579m
Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
1601m

Scholen

119 binnen 5 km

Kindcentrum De Baanbreker
Basisonderwijs · 35 leerlingen
517m
OBS Blijhaven
Basisonderwijs · 92 leerlingen
517m
Klein Amsterdam
Basisonderwijs · 251 leerlingen
620m

Veelgestelde vragen

Over ms. Oslofjordweg 4E3, Amsterdam

Welk energielabel heeft ms. Oslofjordweg 4E3?

De woning aan ms. Oslofjordweg 4E3 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €468.000 een goede prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €468.000 ligt 21% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€594.148) en is ook lager dan de mediaan (€542.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.312, wat bij 57 m² neerkomt op €473.784. De prijs is dus scherp, mede doordat het nieuwbouw is met energielabel A++.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

In de buurt NDSM terrein staan op dit moment 44 koopwoningen te koop. De gemiddelde vraagprijs is €594.148 en de mediaan €542.000. De goedkoopste woning kost €462.000 en de duurste €995.000. De gemiddelde oppervlakte is 73 m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft 87,8% van de woningen label A+ en 12,2% label A. Nieuwbouw heeft vaak een hoog label.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,7 km afstand. Dat is relatief ver, maar de buurt is goed bereikbaar via bus en veerpont naar Amsterdam Centraal.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Baanbreker en OBS Blijhaven liggen op 517 meter (ongeveer 6 minuten lopen). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 806 meter. Voortgezet onderwijs is op 1,9 km.

Van de Steege Projectmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Van de Steege Projectmakelaars
funda.nl
Bekijk
Van de Steege Projectmakelaars
huispedia.nl
Bekijk