Woning te koop: Oranjekanaal NZ 10-41, Wezuperbrug
KopenCoevordenZweelooWezuperbrugOranjekanaal NZ 10-41

Oranjekanaal NZ 10-41

Wezuperbrug, Coevorden

€ 169.000
Buurt Wezuperbrug, WezuperbrugBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 261m²
261m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wezuperbrug

Dit vrijstaande huis aan het Oranjekanaal NZ 10-41 in Wezuperbrug ademt rust en ruimte. Met 261 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel C is het een flinke woning in een landelijke omgeving. De vraagprijs van €169.000 is aan de scherpe kant voor een woning van dit formaat in de regio, zeker vergeleken met andere woningen in Coevorden.

De buurt Wezuperbrug

Wezuperbrug is een klein dorp met 165 inwoners, waar het leven rustig en overzichtelijk is. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en het merendeel is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Bekijk meer over de buurt Wezuperbrug.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, twee straten verder. De kinderen fietsen naar de Christelijke Basisschool De Slagkrooie, om de hoek. Voor de middelbare school moeten ze wel verder reizen, naar het voortgezet onderwijs op elf kilometer. Boodschappen doe je in het dorp of in de omliggende plaatsen. De gemeente Coevorden biedt voorzieningen op iets grotere afstand, zoals een restaurant en bibliotheek op drie kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Flinten Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.000
Prijs per m²€ 648
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte21007m²
Bouwjaar1986
EnergielabelC
BuurtWezuperbrug
WijkZweeloo
GemeenteCoevorden

Locatie

Oranjekanaal NZ 10-41, Wezuperbrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Wezuperbrug

Inwoners165
Mannen52%
Vrouwen52%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Tramstraat 17
2247m
Coop
Aelderstraat 42
5684m
Lidl
Brinklaan 2
7506m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Slagkrooie
Basisonderwijs · 90 leerlingen
1928m
Burgemeester van Royenschool
Basisonderwijs · 97 leerlingen
2082m

Veelgestelde vragen

Over Oranjekanaal NZ 10-41, Wezuperbrug

Welk energielabel heeft Oranjekanaal NZ 10-41?

De woning aan Oranjekanaal NZ 10-41 in Wezuperbrug heeft energielabel C.

Is €169.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 261 m² woonoppervlak en een energielabel C is de vraagprijs van €169.000 aan de lage kant voor een vrijstaand huis van dit formaat. De prijs per vierkante meter is daarmee gunstig, zeker in vergelijking met andere koopwoningen in de regio. Het is een scherpe prijs, maar of het marktconform is hangt af van de staat van de woning en de exacte ligging.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een huis van deze grootte. Het is geen energievreter, maar ook niet extreem zuinig. Voor een woning uit 1986 is label C gebruikelijk; met kleine aanpassingen zoals betere isolatie kun je het verbeteren.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In Wezuperbrug zelf zijn de voorzieningen beperkt. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 2,2 kilometer, en basisscholen zijn op loopafstand (ongeveer 2 kilometer). Voor een restaurant, bibliotheek of huisarts moet je naar het nabijgelegen dorp, op zo'n 3 kilometer. Het treinstation is ver weg, op 15,5 kilometer, dus je bent aangewezen op de auto.

Is Wezuperbrug een rustige buurt?

Ja, met 165 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 39 (zeer laag) is het er extreem rustig. Er zijn weinig voorzieningen, maar ook weinig criminaliteit: in totaal 5 misdrijven. Het is een typisch plattelandsdorp waar je vooral woont voor de rust en ruimte.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan het Oranjekanaal in een landelijk gebied. Openbaar vervoer is beperkt: het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,5 kilometer. Met de auto ben je wel snel op de grotere wegen.