Woning te koop: Potdijk 8C046, Markelo

Potdijk 8C046

Verspreide huizen Markelo, Hof van Twente

€ 139.500
Buurt Verspreide huizen Markelo, MarkeloBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Markelo

Dit appartement aan de Potdijk 8C046 in Markelo is een fijne plek voor wie van rust houdt. Het is een koopwoning uit 2010 met een woonoppervlak van 57 m² en energielabel C. De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een woningen in Hof van Twente van dit type.

De buurt: Verspreide huizen Markelo

De buurt Verspreide huizen Markelo is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met veel groen en ruimte. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een gemengde bevolking met zowel gezinnen als ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS of Dirk, beide op twee kilometer afstand. Ook de Jumbo, Aldi en Lidl zijn binnen vijf kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Basisschool de Welp en Basisschool de Zwaluw, beide op ongeveer 1,6 kilometer. De gemeente Hof van Twente biedt een fijne mix van landelijk wonen met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brok Makelaars NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 2.447
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte378m²
Bouwjaar2010
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Markelo
WijkMarkelo
GemeenteHof van Twente

Locatie

Potdijk 8C046, Markelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Markelo

Inwoners1.145
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Kerkplein 1
1989m
Dirk
Grotestraat 8
1989m
Jumbo
van Kollaan 7
3895m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool de Welp
Basisonderwijs · 115 leerlingen
1601m
Basisschool de Zwaluw
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1605m
Basisschool Elserike
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2014m

Veelgestelde vragen

Over Potdijk 8C046, Markelo

Welk energielabel heeft Potdijk 8C046?

De woning aan Potdijk 8C046 in Markelo heeft energielabel C.

Is €139.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een appartement van 57 m² met energielabel C in Markelo. Het bouwjaar 2010 is relatief modern, wat gunstig is voor het onderhoud. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Markelo?

Markelo ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,6 km afstand. Met de auto ben je via de N-wegen snel in omliggende plaatsen. De buurt is rustig en goed bereikbaar voor wie van het platteland houdt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je diverse supermarkten, zoals PLUS en Dirk op 2 km. Ook zijn er basisscholen, waaronder Basisschool de Welp en de Zwaluw, beide op 1,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Markelo of omliggende dorpen.