Woning te koop: Schoolstraat 53-0012, Baarn
KopenBaarnBaarnCentrumSchoolstraat 53-0012

Schoolstraat 53-0012

Centrum, Baarn

€ 985.000
Buurt Centrum, BaarnBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 133m²
46% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 165m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het centrum van Baarn

Deze gloednieuwe woning aan de Schoolstraat is een van de weinige nieuwbouwprojecten in het centrum van Baarn. Met 133 m² woonoppervlak biedt het ruime kamers en moderne afwerking. De vraagprijs van €985.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in deze omgeving. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Baarn.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is het kloppende hart van Baarn, met een mix van winkels, horeca en historische panden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Is een prima buurt, niet heel speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht." De buurt telt relatief veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel 65-plussers. Meer weten over de buurt Centrum?

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (165 m). Ook Jumbo, Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool St. Aloysius zit twee straten verder (156 m), en de Koningin Wilhelmina School is ook dichtbij. Het station van Baarn is tien minuten lopen. De gemeente Baarn biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bos Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 7.406
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte1981m²
Bouwjaar2025
BuurtCentrum
WijkBaarn
GemeenteBaarn

Locatie

Schoolstraat 53-0012, Baarn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Baarn
27-10-2023
Prima

Is een prima buurt, niet hee speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.825
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.076
Gem. WOZ-waarde€ 429.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 37
165m
Jumbo
Laanstraat 87
628m
Aldi
Eemnesserweg 59
635m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool St. Aloysius
Basisonderwijs · 282 leerlingen
156m
Koningin Wilhelmina School (KWS)
Basisonderwijs · 225 leerlingen
444m
Amalia Astroschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 266 leerlingen
563m

Veelgestelde vragen

Over Schoolstraat 53-0012, Baarn

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€536.333) en ook boven de duurste woning die momenteel te koop staat (€795.000). De woning is echter nieuwbouw (2025) en met 133 m² ruim 46% groter dan het buurtgemiddelde. De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod.

Hoe is de buurt Centrum in Baarn om te wonen?

Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen. Een bewoner noemt het een 'prima buurt, niet heel speciaal of heel goed, maar zeker niet slecht'. De stedelijkheidsgraad is hoog (omgevingsadressendichtheid 2397), wat zorgt voor een drukke, maar ook centrale woonomgeving.