Woning te koop: Soetendaalseweg 111, Rotterdam
KopenRotterdamNoordOude NoordenSoetendaalseweg 111

Soetendaalseweg 111

Oude Noorden, Rotterdam

€ 763.000
Buurt Oude Noorden, RotterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
Dirk op 64m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime nieuwbouwwoning in Oude Noorden

Deze woning aan de Soetendaalseweg is een opvallende verschijning in de wijk: gebouwd in 2019, met 126 m² woonoppervlak. Het is een koopwoning die meteen een frisse, moderne uitstraling geeft. De vraagprijs van €763.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met andere woningen in Rotterdam.

Buurt Oude Noorden

Oude Noorden is een levendige, multiculturele buurt waar bewoners elkaar kennen. Op basis van zeven beoordelingen krijgt de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Deze buurt is een mix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte." Een ander noemt het "gezellig en hip" en waardeert dat "de mensen voor elkaar klaar staan". De buurt Oude Noorden telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk op 64 meter, of de Lidl op 95 meter. Ook de Hoogvliet en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Fontein (83 meter) of Hildegardis (263 meter). De gemeente Rotterdam biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoogveste B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 763.000
Prijs per m²€ 6.056
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte62m²
Bouwjaar2019
BuurtOude Noorden
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Soetendaalseweg 111, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 7 bewoners

7.0
Ruud Sax
11-02-2025
Ons kent ons in deze buurt

Deze buurt is eenix van alle nationaliteiten en erg populair en niet te vergeten wij wonen vlakbij de Rotte

7.4
Ruud Sax
04-02-2025
Gezellig en hip

We wonen nu 4 jaar in deze buurt en het bevalt prima,en de mensen staan voor elkaar klaar met hulp als het nodig is,hier groeten de mensen elkaar nog en iedereen ken elkaar,alleen de hygiëne mag wel beter

5.9
Rw.Sax
05-01-2025
Voel me vreemdeling in eigen land

De woning is prima maar er wordt van alles op straat gegooid vooral eten en zit al ruim 2jaar in een bouwput

7.8
Ruud Sax
15-12-2024
Zeer oude buurt

De buurt vindt ik nogal eenzijdig wat bewoners betreft

6.9
Ivo
13-09-2023
Bruisende buurt met gezellige en behulpzame bewoners maar toch aardig wat minpunten

In deze buurt vind je gezellige kroegjes, sportclubs, scholen, een overvloed aan winkels, keuze uit bijna elke supermarkt (behalve de Jumbo). Sinds een paar jaar komen er steeds meer studenten wonen in en rondom de Zwart Janstraat (winkelstraat). Dat zorgt voor gezelligheid en af en toe wat geluid van feestjes maar heb er zeker geen last van. Het is een mengelmoes van diverse etniciteiten, iedereen is behulpzaam en groet elkaar. Een paar jaar terug was het echt een bende in de buurt, dat lijkt nu wat beter geworden maar schoon kan je het niet noemen. De Zwart Janstraat was een formule 1 circuit maar daar heeft de gemeente een stokje voor gestoken met ontzettend hoge drempels en verwarrende eenrichtingswegen. Af en toe scheuren er nog wat auto's door de zijwegen met een kabaal van jewelste. Kinderen zou ik toch niet snel alleen buiten laten spelen zeker na schemer. Er lopen nog wel eens wat onvoorspelbare (soms verslaafde) figuren rond, vooral voorbij de Noordsingel rond die kleine sportveldjes. Mijn fiets is vorig jaar gestolen toen ik even niet keek. Zo ook wat andere, meer waardevolle spullen, van buurtbewoners. Dus let op je spullen. Crooswijk grenst aan het Oude Noorden, deze buurt komt mid 2023 veel in het nieuws met bommeldingen. Dit soort criminaliteit heb ik hier nog niet gezien of gehoord dus dat kan ik niet bevestigen. Al met al, een bruisende buurt waar je je niet hoeft te vervelen met alles in de buurt wat je nodig hebt. Maar met een klein beetje ghetto gevoel (3 op 10), zo zou ik het omschrijven om een idee te geven ;).