Woning te koop: Tetterodestraat 92, Haarlem
KopenHaarlemTer KleefkwartierKleverpark-zuidTetterodestraat 92

Tetterodestraat 92

Kleverpark-zuid, Haarlem

€ 1.000.000
Buurt Kleverpark-zuid, HaarlemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in Haarlem

Deze woning aan de Tetterodestraat 92 in Haarlem is een echt familiehuis met een woonoppervlak van 169 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €1.000.000 is dit aanbod aan de hoge kant, maar de woning is groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Haarlem.

Buurt Kleverpark-zuid

De buurt Kleverpark-zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn voor de Tweede Wereldoorlog gebouwd, wat de buurt een klassieke uitstraling geeft. Er zijn relatief veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee. Op basis van de beschikbare beoordelingen zijn er geen bewonerscitaten.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek of de Dekamarkt twee straten verder. Ook een Coop en een AH to go zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Vrije School Kleverpark, die naast de deur ligt, of naar Basisschool De Ark, tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn het Spaarne College en het Kennemer Lyceum beide op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 5.917
Woonoppervlakte169m²
Bouwjaar1906
EnergielabelA
BuurtKleverpark-zuid
WijkTer Kleefkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Tetterodestraat 92, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Kleverpark-zuid

Inwoners2.765
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kleverpark-zuid

Woningvoorraad1.159
Gem. WOZ-waarde€ 700.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Santpoorterstraat 41
232m
Dekamarkt
Mr. Cornelisstraat 52-56
254m
Albert Heijn
Spoorwegstraat 1 3
645m

Scholen

103 binnen 5 km

Vrije School Kleverpark
Basisonderwijs · 213 leerlingen
117m
Praktijkcollege De Schakel
Voortgezet onderwijs · 114 leerlingen
243m
Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 593 leerlingen
333m

Veelgestelde vragen

Over Tetterodestraat 92, Haarlem

Welk energielabel heeft Tetterodestraat 92?

De woning aan Tetterodestraat 92 in Haarlem heeft energielabel A.

Is €1.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.000.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €699.571 in de buurt, maar de woning is ook groter dan gemiddeld. De prijs per vierkante meter is met €5.917 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €3.313. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe groot is de woning?

De woning heeft een woonoppervlak van 169 m². Dat is 32% kleiner dan het buurtgemiddelde van 249 m², maar nog steeds ruim voor een gezin. Het perceeloppervlak staat niet in de advertentie.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?