Woning te koop: Verzetshelden 19, Hoogeloon
KopenBladelHoogeloonVerzetshelden 19

Verzetshelden 19

Hoogeloon, Bladel

€ 875.000
Buurt Hoogeloon, HoogeloonBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 230m²
230m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in Hoogeloon

Dit is een ruime woning in aanbouw, midden in het groene Hoogeloon. De woning is pas in 2024 gebouwd en heeft energielabel A++++, wat extreem zuinig is. Met een vraagprijs van €875.000 is dit een aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en de royale oppervlakte. Deze advertentie vermeldt geen woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Bekijk ook andere woningen in Bladel.

Hoogeloon: rustig en groen

Hoogeloon is een dorp met veel groen en een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Hoogeloon is een heel mooi dorp met veel groen en vrijheid. De gemeenschap is goed want er worden veel evenementen gehouden en iedereen kent bijna iedereen." Het nadeel dat genoemd wordt: "Het enige nadeel is dat er heel erg weinig voorzieningen zijn. Zelfs geen supermarkt." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, en bijna alle woningen zijn eengezinswoningen. Meer over de buurt Hoogeloon.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, vind je op drie kilometer afstand. Ook Jumbo en Lidl zijn op ruim drie kilometer. Voor schoolgaande kinderen is er de Rooms Katholieke Basisschool De Vest, op loopafstand (minder dan 500 meter). Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Bladel of een andere plaats. De gemeente gemeente Bladel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,7 km en een park op 3,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vosters Makelaardij op Funda. De makelaar heeft geen woningtype vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 3.804
Woonoppervlakte230m²
Perceeloppervlakte538m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++++
BuurtHoogeloon
WijkHoogeloon
GemeenteBladel

Locatie

Verzetshelden 19, Hoogeloon

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Anne Jansen
19-10-2023
Een mooi dorp maar weinig voorzieningen

Hoogeloon is een heel mooi dorp met veel groen en vrijheid. De gemeenschap is goed want er worden veel evenementen gehouden en iedereen kent bijna iedereen. Het enige nadeel is dat er heel erg weinig voorzieningen zijn. Zelfs geen supermarkt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogeloon

Inwoners1.910
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Kuilenhurk 1
3030m
Jumbo
Markt 26
3349m
Lidl
Markt 66
3349m

Scholen

12 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Vest
Basisonderwijs · 149 leerlingen
439m
St.-Jansschool
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1738m
Basisschool Lambertus
Basisonderwijs · 136 leerlingen
2811m

Veelgestelde vragen

Over Verzetshelden 19, Hoogeloon

Welk energielabel heeft Verzetshelden 19?

De woning aan Verzetshelden 19 in Hoogeloon heeft energielabel A++++.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning met energielabel A++++ en 230 m² woonoppervlak. Omdat het woningtype niet in de advertentie staat, is het lastig om een precieze marktvergelijking te maken. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers beschikbaar om de prijs te toetsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++++, het hoogst haalbare. Dat betekent dat de woning extreem energiezuinig is, met zeer lage stookkosten. Nieuwbouwwoningen hebben vaak een hoog label, maar A++++ is uitzonderlijk. De exacte energieprestatie wordt bepaald door isolatie, ventilatie en installaties.

Hoe is de buurt Hoogeloon om in te wonen?

Hoogeloon is een rustig, groen dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners waarderen de ruimte en de sociale contacten, maar noemen het gebrek aan voorzieningen als nadeel. Er is geen supermarkt in het dorp zelf. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en er wonen veel gezinnen en ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Rooms Katholieke Basisschool De Vest, op ongeveer 400 meter afstand. Ook zijn er andere basisscholen binnen enkele kilometers. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Bladel of verder, de dichtstbijzijnde school is op 5,5 km.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

Vosters Makelaardij heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie. Daardoor is niet duidelijk of het om een vrijstaand huis, twee-onder-een-kap of ander type gaat.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,6 km afstand. Dat is met de auto ongeveer 15-20 minuten.