Woning te koop: Weurtseweg 151, Nijmegen
KopenNijmegenNijmegen-Oud-WestBiezenWeurtseweg 151

Weurtseweg 151

Biezen, Nijmegen

€ 355.000
Buurt Biezen, NijmegenBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Weurtseweg 151: een opvallend betaalbare instapwoning in Nijmegen

Deze woning uit 1923 ademt karakter en ligt in de levendige wijk Biezen. Met 46 m² woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €355.000 is opvallend scherp: dat is 41% lager dan het gemiddelde in de buurt. Een zeldzame kans voor wie een betaalbare woningen in Nijmegen zoekt.

Biezen: een gemengde buurt met een dorpse sfeer

Biezen is een buurt waar stad en dorp samenkomen. Met bijna 10.000 inwoners is het een van de grotere buurten van Nijmegen. De bevolking is gemengd: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Ik vind het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig." Een ander noemt het "een gezellige buurt, niet ver van het centrum, met een gemengde gemeenschap en diverse horeca." De buurt Biezen heeft een gemiddelde beoordeling van 7,78 op basis van zes reviews.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, twee straten verder. Ook een Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kindcentrum Aquamarijn is de dichtstbijzijnde basisschool, op vijf minuten lopen. Het Stedelijk Gymnasium Nijmegen is tien minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ST Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 355.000
Prijs per m²€ 7.717
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte280m²
Bouwjaar1923
BuurtBiezen
WijkNijmegen-Oud-West
GemeenteNijmegen

Locatie

Weurtseweg 151, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 6 bewoners

6.4
Herman Sip
02-10-2025
geen goede buurt

geen

9.1
Henriette Haenen
26-03-2025
Heerlijk

Ik vindt het een heerlijke buurt om te wonen. Voel me erg veilig.

8.1
Henriette
05-01-2025
Ons Waterkwartier

Ons Waterkwartier is een gezellige buurt. Niet ver van het centrum. Het heeft een gemengde gemeenschap. Diverse gezellige horeca in de buurt. En natuurlijk een goede school. Ook aan de ouderen is gedacht met diverse woonlokaties waaronder de Griffioen. Daar worden allerlei activiteiten georganiseerd. En daar is ook een goed buurt restaurant.

8.1
Liesbeth
28-06-2024
Top

Wat een toplocatie om te wonen! Ik woon hier al bijna 10 jaar en heb het enorm naar mijn zin! Alle voorzieningen en snelwegen zijn dichtbij. Het zou wel nog wat groener mogen en met name de tunnel van het centraal station mag veiliger.

6.9
L.
29-10-2023
Afvalbeleid

Hygiëne: het afvalbeleid in de wijk zorgt voor veel ongedierte. Het restafval en plasticafval gaat in zakken aan de straat namelijk. Vooral het restafval stinkt. Een ander probleem is dat het afval op maandagochtend vroeg in de ochtend wordt opgepikt, waardoor je als student niet makkelijk afval kan weggooien. Mijn huis en enkele andere studentenhuizen in de buurt hadden daarom soms het probleem dat afval flink opstapelde omdat niemand op zondagavond thuis was om het afval aan de weg te zetten. Huisvesting: veel gebouwen zijn jarenlang slecht onderhouden, slecht geïsoleerd. Het is van de buitenkant overigens wel mooi. Qua groen kan het wat mij betreft altijd beter, maar we hebben het zeker niet slecht.