Appartement te koop: Badweg 32-4B2, Oudehaske

Badweg 32-4B2

Oudehaske, De Fryske Marren

€ 281.750
Buurt Oudehaske, OudehaskeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 482m²
482m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Dit appartement in Oudehaske

Dit appartement aan de Badweg 32-4B2 in Oudehaske is een ruime woning met een oppervlakte van 482 m², gebouwd in 1950. Het ligt in een rustige omgeving. De woning wordt aangeboden voor € 281.750, wat een scherpe prijs is gezien de grote oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in De Fryske Marren voor vergelijkbare opties.

Oudehaske

Oudehaske is een dorp in de gemeente De Fryske Marren, met ongeveer 1.855 inwoners. De buurt heeft een dorps karakter, met veel eengezinswoningen en een rustige sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat er een mix is van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op 779 meter afstand. Ook SPAR en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er scholen zoals CBS De Tarissing (669 meter) en Christelijke Basisschool De Trieme (2,3 km). Het treinstation ligt op 4 km afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 281.750
Prijs per m²€ 585
Woonoppervlakte482m²
Perceeloppervlakte1065m²
Bouwjaar1950
BuurtOudehaske
WijkOudehaske
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Badweg 32-4B2, Oudehaske

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudehaske

Inwoners1.855
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Poiesz
Hasker Utgongen 1
779m
SPAR
Streek 131
2669m
Jumbo
Jister 29
2802m

Scholen

29 binnen 5 km

CBS De Tarissing
Basisonderwijs · 199 leerlingen
669m
Christelijke Basisschool De Trieme
Basisonderwijs · 107 leerlingen
2313m
OBS De Schakel
Basisonderwijs · 44 leerlingen
2573m

Veelgestelde vragen

Over Badweg 32-4B2, Oudehaske

Is de prijs van € 281.750 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van € 281.750 voor een appartement van 482 m² in Oudehaske is aan de lage kant, gezien de grote oppervlakte. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder per vierkante meter. Het bouwjaar 1950 kan wel invloed hebben op de staat van onderhoud, dus het is goed om de woning zelf te bekijken.

Hoe is de bereikbaarheid van Oudehaske?

Oudehaske ligt in een landelijke omgeving in de gemeente De Fryske Marren. Het treinstation is op 4 km afstand, wat betekent dat je er met de auto of fiets binnen 10 minuten bent.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Poiesz) is op 779 meter, en er zijn meerdere basisscholen in de omgeving, zoals CBS De Tarissing op 669 meter. Ook een huisartsenpraktijk en park zijn dichtbij.

Wat is de sfeer in Oudehaske?