Appartement te koop: Badweg 32-4B1, Oudehaske

Badweg 32-4B1

Oudehaske, De Fryske Marren

€ 249.750
Buurt Oudehaske, OudehaskeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 482m²
482m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Oudehaske

Dit appartement aan de Badweg 32-4B1 in Oudehaske is een verrassend ruime woning met een woonoppervlak van 482 m². Het bouwjaar 1950 geeft het een klassieke uitstraling, maar de woning is klaar voor een nieuwe eigenaar. De vraagprijs van €249.750 is marktconform voor een appartement van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere appartementen in De Fryske Marren voor een vergelijking.

Oudehaske

Oudehaske is een dorp in de gemeente De Fryske Marren, met zo'n 1855 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel gezinnen wonen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een laag aantal misdrijven (38) en een hoge mate van groen. Lees meer over de buurt Oudehaske.

Leven in de straat

In de straat vind je dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op 779 meter afstand. Ook SPAR en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Tarissing (669 meter) en Christelijke Basisschool De Trieme (2,3 km). Het treinstation ligt op 4 km afstand. De gemeente De Fryske Marren biedt daarnaast veel recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.750
Prijs per m²€ 518
Woonoppervlakte482m²
Perceeloppervlakte1065m²
Bouwjaar1950
BuurtOudehaske
WijkOudehaske
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Badweg 32-4B1, Oudehaske

Buurt statistieken

Gegevens uit Oudehaske

Inwoners1.855
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Poiesz
Hasker Utgongen 1
779m
SPAR
Streek 131
2669m
Jumbo
Jister 29
2802m

Scholen

29 binnen 5 km

CBS De Tarissing
Basisonderwijs · 199 leerlingen
669m
Christelijke Basisschool De Trieme
Basisonderwijs · 107 leerlingen
2313m
OBS De Schakel
Basisonderwijs · 44 leerlingen
2573m

Veelgestelde vragen

Over Badweg 32-4B1, Oudehaske

Is €249.750 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €249.750 is marktconform voor een appartement van 482 m² in Oudehaske. De prijs per vierkante meter is relatief laag, wat het een interessante optie maakt. Houd er rekening mee dat het bouwjaar 1950 is, dus er kan onderhoud nodig zijn. Vergelijk met andere appartementen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Wat is de ligging van Oudehaske?

Oudehaske ligt in de gemeente De Fryske Marren, in de provincie Friesland. Het is een rustig dorp met ongeveer 1855 inwoners. De omgeving biedt veel natuur en water. Het treinstation op 4 km afstand biedt verbindingen met omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is CBS De Tarissing op 669 meter. Ook Christelijke Basisschool De Trieme (2,3 km) en OBS De Schakel (2,6 km) zijn opties. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,7 km afstand.