Appartement te koop: Bilderdijkkade 52D, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenBilderdijkkade 52D

Bilderdijkkade 52D

Bellamybuurt-Zuid, Amsterdam

€ 2.200.000
Buurt Bellamybuurt-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
214% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 80m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Bellamybuurt

Dit appartement aan de Bilderdijkkade in Amsterdam is een oase van rust en ruimte. Met 204 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een moderne woning in een karakteristieke buurt. De prijs van €2.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Amsterdam ligt lager, maar dit appartement is uitzonderlijk groot.

De buurt Bellamybuurt-Zuid

De buurt Bellamybuurt-Zuid is een levendige wijk in Amsterdam-West. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De woningvoorraad bestaat voornamelijk uit appartementen, en de buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een populaire plek.

Het leven in de straat

In de straat vind je alles wat je nodig hebt. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 80 meter of Dirk op 94 meter. Ook Vomar en SPAR zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen zoals Huygens College (voortgezet onderwijs) op 375 meter en Kindcentrum De Kinkerbuurt (basisonderwijs) op 391 meter. De gemeente Amsterdam biedt daarnaast talloze voorzieningen op het gebied van cultuur, horeca en recreatie.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carla van den Brink B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200.000
Prijs per m²€ 10.784
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte4420m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA+
BuurtBellamybuurt-Zuid
WijkBellamybuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Bilderdijkkade 52D, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bellamybuurt-Zuid

Inwoners3.915
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Bellamybuurt-Zuid

Woningvoorraad2.476
Gem. WOZ-waarde€ 501.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

157 binnen 5 km

Albert Heijn
Kinkerstraat 89
80m
Dirk
Bilderdijkstraat 126
94m
Vomar
Kinkerstraat 34
294m

Scholen

209 binnen 5 km

Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
375m
Kindcentrum De Kinkerbuurt
Basisonderwijs · 291 leerlingen
391m
Daltonschool De Waterkant
Basisonderwijs · 314 leerlingen
492m

Veelgestelde vragen

Over Bilderdijkkade 52D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Bilderdijkkade 52D?

De woning aan Bilderdijkkade 52D in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €2.200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.200.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €564.375. Dat komt doordat dit appartement met 204 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (65 m²). Ook is het energielabel A+ en het bouwjaar 2015, wat zeldzaam is in een buurt waar 66,7% van de woningen voor 1945 is gebouwd. De prijs is marktconform voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe groot is dit appartement en wat is de indeling?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 204 m². Het exacte aantal kamers is niet bekend, maar gezien de oppervlakte is er veel ruimte voor een royale indeling. Het bouwjaar 2015 betekent dat het een moderne indeling heeft met hoogstwaarschijnlijk een open woonkeuken, ruime slaapkamers en een luxe badkamer.