Appartement te koop: Blauwedijk 45, Middelburg
KopenMiddelburgAppartementenBlauwedijk 45

Blauwedijk 45

Markt, Middelburg

€ 259.000
Buurt Markt, MiddelburgBekijk buurt
SPAR op 252m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

In het hart van Middelburg

Dit appartement aan de Blauwedijk 45 ademt de sfeer van de historische binnenstad. Met 60 m² woonoppervlak en energielabel C is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €259.000 is scherp, want dat ligt 38% onder het buurtgemiddelde van €416.200. Benieuwd naar andere appartementen in Middelburg?

Buurt Markt

De buurt Markt is het kloppende centrum van de stad. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,44. Een bewoner zegt: "Ik woon midden in het centrum met alle voorzieningen aanwezig. Alles wordt ook netjes schoongemaakt door de gemeente. De stad bruist altijd, is altijd druk en gezellig." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (680) en relatief weinig gezinnen met kinderen (125).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR (252 m) of de Jumbo (496 m). Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisschool Wilgenhof (787 m) of ABS Middelburg (819 m). Het treinstation is om de hoek (800 m). De gemeente Middelburg zorgt voor een schone en levendige omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dingemanse makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.000
Prijs per m²€ 4.317
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte1220m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtMarkt
WijkBinnenstad
GemeenteMiddelburg

Locatie

Blauwedijk 45, Middelburg

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
Mark
02-02-2025
Top

Top

8.9
Paulina
05-09-2024
Mooi Middelburg

Ik woon midden in het centrum met alle voorzieningen aanwezig. Alles word ook netjes schoongemaakt door de gemeente. De stad bruist altijd, is altijd druk en gezellig. Qua winkels, cafés en restaurants ook genoeg keuze. Ik vind het heerlijk hier!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Markt

Inwoners1.380
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Markt

Woningvoorraad1.001
Gem. WOZ-waarde€ 183.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

16 binnen 5 km

SPAR
Segeersstraat 15-17
252m
Jumbo
Vrijlandstraat 51
496m
Albert Heijn
Pottenbakkerssingel 2
671m

Scholen

43 binnen 5 km

Calvijn College Middelburg
Voortgezet onderwijs · 418 leerlingen
653m
Wilgenhof
Basisonderwijs · 151 leerlingen
787m
ABS Middelburg
Basisonderwijs · 487 leerlingen
819m

Veelgestelde vragen

Over Blauwedijk 45, Middelburg

Welk energielabel heeft Blauwedijk 45?

De woning aan Blauwedijk 45 in Middelburg heeft energielabel C.

Is €259.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €259.000 is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt. De gemiddelde vraagprijs in buurt Markt is €416.200, en de mediaan ligt op €397.000. Wel is dit appartement met 60 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 102 m². De prijs per m² is met €4.317 iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.542.

Hoe is de buurt Markt om in te wonen?

Buurt Markt is het levendige centrum van Middelburg, met veel winkels, cafés en restaurants. Bewoners geven de buurt een 9,44. Het is er altijd druk en gezellig, en de gemeente houdt de straten netjes. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en is populair bij mensen die van stadsleven houden.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Je vindt er meerdere supermarkten op loopafstand, zoals SPAR (252 m), Jumbo (496 m) en Albert Heijn (671 m). Ook zijn er basisscholen zoals Wilgenhof (787 m) en ABS Middelburg (819 m). Het treinstation van Middelburg ligt op 800 m afstand. Daarnaast zijn er restaurants, een bibliotheek en een park dichtbij.

Hoeveel kost een appartement in deze buurt gemiddeld per m²?

De gemiddelde prijs per m² voor koopwoningen in buurt Markt is €4.542. Dit appartement heeft een prijs per m² van €4.317, wat iets onder het gemiddelde ligt. Houd er rekening mee dat de woning kleiner is dan gemiddeld, maar de prijs per m² is marktconform.

Is energielabel C zuinig?

Energielabel C is redelijk zuinig. Het is een gemiddeld label voor woningen uit 1985. In de buurt heeft 27,3% van de koopwoningen label A, 9,1% label B en 27,3% label C. De stookkosten zullen naar verwachting niet extreem hoog zijn, maar ook niet heel laag.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in buurt Markt?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €416.200 en de mediaan €397.000. De woningen worden gemiddeld binnen 30 dagen verkocht, wat aangeeft dat de markt redelijk actief is.