Appartement te koop: Boschdijk 207, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenBoschdijk 207

Boschdijk 207

Limbeek-Noord, Eindhoven

€ 349.500
Buurt Limbeek-Noord, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in een levendige buurt

Dit appartement aan de Boschdijk in Eindhoven is een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. Met energielabel A ben je verzekerd van lage stookkosten, en de 69 m² bieden genoeg ruimte voor een comfortabel thuis. De woning uit 1981 is goed onderhouden en ligt in een buurt waar veel te beleven valt. Met een vraagprijs van €349.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Eindhoven.

De buurt: Limbeek-Noord

Limbeek-Noord is een bruisende stadswijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt zo'n 2930 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen, maar ook gezinnen vinden er hun plek. De sfeer is levendig en stedelijk, met een hoge dichtheid aan winkels en horeca. De buurt Limbeek-Noord staat bekend om zijn centrale ligging en goede bereikbaarheid.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Jumbo voor de dagelijkse boodschappen, en ook Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Fellenoord en Tarieq Ibnoe Ziyad, beide op een paar minuten lopen. Het park of plantsoen is twee straten verder. De gemeente Eindhoven biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot bibliotheken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 5.065
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte2487m²
Bouwjaar1981
EnergielabelA
BuurtLimbeek-Noord
WijkOud-Woensel
GemeenteEindhoven

Locatie

Boschdijk 207, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Limbeek-Noord

Inwoners2.930
Mannen59%
Vrouwen41%

Woningmarkt

Gegevens uit Limbeek-Noord

Woningvoorraad1.615
Gem. WOZ-waarde€ 262.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Jumbo
Boschdijk 289
311m
Lidl
Woenselse Markt 38
421m
Zapolski
Woenselse Markt 8
421m

Scholen

88 binnen 5 km

Fellenoord
Basisonderwijs · 116 leerlingen
436m
Tarieq Ibnoe Ziyad
Basisonderwijs · 399 leerlingen
607m
De Wereldwijzer, basisonderwijs voor nieuwkomers
Basisonderwijs · 143 leerlingen
674m

Veelgestelde vragen

Over Boschdijk 207, Eindhoven

Welk energielabel heeft Boschdijk 207?

De woning aan Boschdijk 207 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €349.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €349.500 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €384.538 in de buurt, maar ook onder de gemiddelde vraagprijs van €407.000. Het is een scherpe prijs voor een appartement met energielabel A en 69 m². Houd er rekening mee dat er momenteel maar twee koopappartementen beschikbaar zijn in Limbeek-Noord, wat de markt krap maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar met de trein. Over buslijnen zijn geen specifieke gegevens bekend, maar de centrale ligging in Eindhoven zorgt voor goede OV-verbindingen.