Appartement te koop: Brouwersgracht 37, Amsterdam
18 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenBrouwersgracht 37

Brouwersgracht 37

Langestraat en omgeving, Amsterdam

€ 2.195.000
Buurt Langestraat en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 203m²
99% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 342m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement aan de Brouwersgracht

Aan de statige Brouwersgracht in Amsterdam vind je dit royale appartement van 203 m². Het is een woning met allure, gebouwd in 1996 en voorzien van energielabel C. Met een vraagprijs van €2.195.000 ligt de prijs aanzienlijk boven het buurtgemiddelde, maar dat past bij de uitzonderlijke oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Langestraat e.o.

De buurt Langestraat e.o. is een levendig stukje Grachtengordel-West. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en bijna de helft is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een gewilde binnenstadslocatie.

Leven in de straat

De Brouwersgracht ligt in het hart van de grachtengordel. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op loopafstand) of de Jumbo twee straten verder. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals basisschool de Burght op een paar minuten lopen en het Cartesius Lyceum op tien minuten afstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VON POLL REAL ESTATE op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.195.000
Prijs per m²€ 10.813
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte72m²
Bouwjaar1996
EnergielabelC
BuurtLangestraat en omgeving
WijkGrachtengordel-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Brouwersgracht 37, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Langestraat en omgeving

Inwoners1.920
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Langestraat en omgeving

Woningvoorraad1.208
Gem. WOZ-waarde€ 947.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

155 binnen 5 km

Albert Heijn
Haarlemmerdijk 1
342m
Albert Heijn
Prins Hendrikkade 20
401m
Jumbo
Westerstraat 98-102
482m

Scholen

219 binnen 5 km

de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
134m
Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
214m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
728m

Veelgestelde vragen

Over Brouwersgracht 37, Amsterdam

Welk energielabel heeft Brouwersgracht 37?

De woning aan Brouwersgracht 37 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €2.195.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 111% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.041.250). Dat is fors, maar het appartement is met 203 m² ook 99% groter dan het buurtgemiddelde van 102 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een woning van deze omvang op deze locatie is de prijs aan de hoge kant.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 9771 adressen per km², wat betekent dat alles dichtbij is.