Appartement te koop: de Koppele 351, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementende Koppele 351

de Koppele 351

Vaartbroek, Eindhoven

€ 290.000
Buurt Vaartbroek, EindhovenBekijk buurt
Albert Heijn op 294m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene, rustige buurt

Dit appartement aan de Koppele in Eindhoven ligt in de wijk Vaartbroek, een buurt die bekend staat om zijn groene karakter en ruime opzet. Het is een fijne plek voor wie houdt van rust, maar toch dicht bij de stad wil zitten. Met 48 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €290.000 is marktconform voor appartementen in Eindhoven.

Buurt Vaartbroek

Vaartbroek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen, leuke buren." De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1, wat duidt op een mix van alleenstaanden en gezinnen. De buurt Vaartbroek is een prettige plek om te wonen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Lidl is twee straten verder. Voor kinderen is basisschool De Bijenkorf op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Het Stedelijk College Eindhoven voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rosendaal Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 6.042
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte2066m²
Bouwjaar1969
EnergielabelD
BuurtVaartbroek
WijkDommelbeemd
GemeenteEindhoven

Locatie

de Koppele 351, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Lara
03-12-2025
Veilig

Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen leuke buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaartbroek

Inwoners5.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

47 binnen 5 km

Albert Heijn
Tarwelaan 70
294m
Lidl
Wijngaardplein 45
347m
Aldi
Belgieplein 22-23
744m

Scholen

67 binnen 5 km

De Bijenkorf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
321m
SALTO basisschool De Groene Vlinder
Basisonderwijs · 124 leerlingen
501m
Stedelijk College Eindhoven
Voortgezet onderwijs · 1458 leerlingen
539m

Veelgestelde vragen

Over de Koppele 351, Eindhoven

Welk energielabel heeft de Koppele 351?

De woning aan de Koppele 351 in Eindhoven heeft energielabel D.

Is €290.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €290.000 is marktconform voor een appartement van 48 m² in Vaartbroek. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. Het treinstation is 4,8 km verderop, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op bus of auto.

Wat is de sfeer in de buurt Vaartbroek?

Vaartbroek is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven aan dat het veilig is en dat er leuke buren zijn. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, en er zijn voldoende parken en speelplekken in de omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Bijenkorf (321 m) en SALTO basisschool De Groene Vlinder (501 m). Voor voortgezet onderwijs is het Stedelijk College Eindhoven op 539 m afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoeveel onderhoud vraagt een appartement uit 1969?

Het bouwjaar 1969 betekent dat het appartement mogelijk wat onderhoud nodig heeft, zoals aan de installaties of het schilderwerk. Het energielabel D is gemiddeld voor die tijd.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Eindhoven?

Vaartbroek ligt aan de noordkant van Eindhoven, op een paar kilometer van het centrum. Met de fiets ben je er in ongeveer 15 minuten.

Rosendaal Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod