Appartement te koop: De Rozentuin 15, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenDe Rozentuin 15

De Rozentuin 15

Rochusbuurt, Eindhoven

€ 399.000
Buurt Rochusbuurt, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Rochusbuurt

Dit appartement aan De Rozentuin 15 voelt meteen als thuis. De woonkamer is licht en ruim, met een open indeling die uitnodigt tot gezelligheid. De keuken is praktisch ingericht en de slaapkamer biedt voldoende rust. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. Met een vraagprijs van €399.000 is dit appartement marktconform geprijsd, zeker gezien het aanbod van appartementen in Eindhoven.

De buurt: Rochusbuurt

De Rochusbuurt is een levendige en stedelijke wijk in Eindhoven. Met een omgevingsadressendichtheid van 3881 is het hier druk en dynamisch. De buurt telt veel jonge mensen tussen de 25 en 45 jaar, en er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Rochusbuurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, en de sfeer is informeel en bruisend. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een buurt in beweging.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kleintjes is basisschool de Hasselbraam twee straten verder, en het Augustinianum voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants, allemaal binnen handbereik.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Uffelen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 5.182
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte2962m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
BuurtRochusbuurt
WijkOud-Stratum
GemeenteEindhoven

Locatie

De Rozentuin 15, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Rochusbuurt

Inwoners1.830
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Rochusbuurt

Woningvoorraad1.012
Gem. WOZ-waarde€ 322.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

53 binnen 5 km

Jumbo
Geldropseweg 103
229m
Ekoplaza
Stratumsedijk 34
328m
Albert Heijn
Leenderweg 50
759m

Scholen

72 binnen 5 km

SALTO-basisschool de Hasselbraam
Basisonderwijs · 277 leerlingen
300m
Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
769m
SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
885m

Veelgestelde vragen

Over De Rozentuin 15, Eindhoven

Welk energielabel heeft De Rozentuin 15?

De woning aan De Rozentuin 15 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €399.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €399.000 is marktconform. In de Rochusbuurt ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond de €395.000, met een mediaan van €387.500. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €5.761, wat overeenkomt met de 77 m² van dit appartement. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €427.962 weg, dus de prijs is reëel.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Eindhoven ligt op 2,2 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is ook een optie, met goede verbindingen naar de snelwegen.

Wat is de sfeer in de Rochusbuurt?

De Rochusbuurt is een stedelijke, levendige wijk met veel jonge mensen en een hoge dichtheid. Het is er druk en dynamisch, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, en er is een actief verenigingsleven. Het is geen rustige buitenwijk, maar een plek waar altijd wat te beleven valt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SALTO-basisschool de Hasselbraam op 300 meter. Ook Saltomontessorischool de Trinoom (769 m) en SALTO-school Reigerlaan (885 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is het Augustinianum op 928 meter een optie.

Hoe veilig is de Rochusbuurt?

In de buurt zijn in totaal 101 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. De buurt is stedelijk en druk, wat kan bijdragen aan een levendige maar soms ook onrustige sfeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A en 33,3% label B, dus dit appartement zit in de betere helft. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.