Appartement te koop: Dorpsstraat 166, Harskamp
KopenEdeAppartementenDorpsstraat 166

Dorpsstraat 166

Harskamp dorp, Ede

€ 1.165.000
Buurt Harskamp dorp, HarskampBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 467m²
467m² woonoppervlakte
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in Harskamp

Dit royale appartement aan de Dorpsstraat in Harskamp ademt karakter met zijn bouwjaar 1910. Met 467 m² woonoppervlak is er volop ruimte, al vraagt energielabel F om aandacht. De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant, maar past bij de allure van deze woning. Vergelijk het aanbod met andere appartementen in Ede.

Harskamp dorp

Harskamp dorp is een rustige, sociale buurt. Een bewoner zegt: "Ik vind het een rustige buurt met aardige en sociale mensen." Een ander noemt het "gezellig", maar merkt op dat er bijna geen winkels zijn. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,25. De buurt Harskamp dorp telt 2.125 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, twee straten verder. Basisschool De Roedel zit om de hoek, en School Met De Bijbel De Zaaier is tien minuten lopen. De gemeente Ede biedt verder voorzieningen op afstand, zoals een restaurant naast de deur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.165.000
Prijs per m²€ 2.495
Woonoppervlakte467m²
Perceeloppervlakte609m²
Bouwjaar1910
EnergielabelF
BuurtHarskamp dorp
WijkHarskamp
GemeenteEde

Locatie

Dorpsstraat 166, Harskamp

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Jammillia
22-12-2024
Een veilige, sociale buurt

Ik vind het een rustige buurt met aardige en sociale mensen.

6.8
Anouk b
16-11-2023
Gezellig

Ik heb een gezellige buurt maar er zijn bijna geen winkels en er zit een kamp

Buurt statistieken

Gegevens uit Harskamp dorp

Inwoners2.125
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 28
726m
Coop
Edeseweg 118
3426m
SPAR
Dorpsstraat 4a
4073m

Scholen

5 binnen 5 km

De Roedel
Basisonderwijs · 62 leerlingen
459m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
1019m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
3510m

Veelgestelde vragen

Over Dorpsstraat 166, Harskamp

Welk energielabel heeft Dorpsstraat 166?

De woning aan Dorpsstraat 166 in Harskamp heeft energielabel F.

Is €1.165.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.165.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Harskamp, maar het gaat om een zeer groot appartement van 467 m² met een karakteristiek bouwjaar 1910. Energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat is de buurt Harskamp dorp?

Harskamp dorp is een rustige, sociale buurt met 2.125 inwoners. Bewoners waarderen de gezelligheid en sociale contacten, maar er zijn weinig winkels. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Het is een landelijke omgeving met een lage stedelijkheidsgraad.