Appartement te koop: Dr. Struyckenstraat 98A6, Breda
Onder bod
KopenBredaAppartementenDr. Struyckenstraat 98A6

Dr. Struyckenstraat 98A6

Heuvel, Breda

€ 510.000
Buurt Heuvel, BredaBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Dr. Struyckenstraat in Breda ademt rust en ruimte. Met 132 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. De prijs van €510.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Breda.

Buurt Heuvel: gezellig en dorps

De buurt Heuvel wordt door bewoners gewaardeerd om de gezelligheid. Een bewoner zegt: "Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen." Een ander noemt het "Gezellig en mooie rustige buurt." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,82. Het is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Lidl, allebei om de hoek. Ook de Aldi en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Kbs Petrus & Paulus, tien minuten lopen, of naar het Brederocollege op nog geen vijf minuten. De gemeente Breda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ERA Focus Makelaars Breda op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 3.864
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte1783m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtHeuvel
WijkBreda west
GemeenteBreda

Locatie

Dr. Struyckenstraat 98A6, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Martin schipper
02-03-2025
Leuke gezellige buurt

Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen

9.0
E
31-08-2024
Iedereen kent iedereen.

Gezellig en mooie rustige buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Heuvel

Inwoners7.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heuvel

Woningvoorraad3.974
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Jumbo
Dr. Struyckenplein 60
355m
Lidl
Dr. Struyckenplein 2
355m
Aldi
Graaf Hendrik III Plein 35
792m

Scholen

64 binnen 5 km

Brederocollege HAVO
Speciaal onderwijs · 160 leerlingen
235m
Het Brederocollege VMBO
Speciaal onderwijs · 217 leerlingen
470m
Ons sbo
Speciaal onderwijs · 231 leerlingen
480m

Veelgestelde vragen

Over Dr. Struyckenstraat 98A6, Breda

Welk energielabel heeft Dr. Struyckenstraat 98A6?

De woning aan Dr. Struyckenstraat 98A6 in Breda heeft energielabel A.

Is €510.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €510.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs van €441.714 in de buurt Heuvel. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €3.893, terwijl dit appartement uitkomt op €3.864 per m². Dat is marktconform. De woning is groot (132 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs kan verklaren.

Hoe is de buurt Heuvel om in te wonen?

Heuvel is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid. Bewoners noemen het gezellig en rustig. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de buurt heeft een mix van leeftijden. Wel is er melding van muizenoverlast. Het treinstation ligt op 3,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool Kbs Petrus & Paulus (646 m) en het Brederocollege (235 m). Ook zijn er scholen voor speciaal onderwijs, zoals Ons sbo (480 m). In totaal zijn er 64 scholen binnen 5 km.

Hoe veilig is de buurt Heuvel?

In de buurt zijn 427 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar het is een stedelijk gebied met veel inwoners. De reviews geven geen specifieke klachten over onveiligheid, alleen over muizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 31,3% van de koopwoningen label A. Je kunt dus lage stookkosten verwachten.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 300 meter afstand is een park of plantsoen.

ERA Focus Makelaars Breda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.