Appartement te koop: Dudokstraat 128, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerAppartementenDudokstraat 128

Dudokstraat 128

Hoofddorp Hyde Park, Haarlemmermeer

€ 485.000
Buurt Hoofddorp Hyde Park, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
67% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Hoofddorp

Dit gloednieuwe appartement aan de Dudokstraat in Hoofddorp is een frisse, moderne woning met energielabel A+. Met 62 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het appartement maakt deel uit van een nieuwbouwproject, dus je bent de eerste bewoner. De vraagprijs van €485.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar nieuwbouw heeft zijn prijs. Kijk ook naar andere appartementen in Haarlemmermeer voor een breder beeld.

De buurt: Hoofddorp Hyde Park

De woning ligt in de buurt Hoofddorp Hyde Park, een rustige, groene wijk. De buurt telt 195 inwoners en valt op door het hoge aantal eenpersoonshuishoudens (135). Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1533. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL, op tien minuten lopen. Ook Aldi, Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Kindcentrum Natuurlijk! (om de hoek) en RK Basisschool Klimop (twee straten verder). De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bloem Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 7.823
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte4867m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+
BuurtHoofddorp Hyde Park
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Dudokstraat 128, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Woningvoorraad821
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
929m
Aldi
Graan voor Visch 14005
1090m
Lidl
Marktplein 15-19
1112m

Scholen

40 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
608m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
740m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
1048m

Veelgestelde vragen

Over Dudokstraat 128, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Dudokstraat 128?

De woning aan Dudokstraat 128 in Hoofddorp heeft energielabel A+.

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€509.652) en de mediaan (€450.000). Nieuwbouwappartementen in Hoofddorp Hyde Park zijn echter schaars: 96,5% van de woningen is na 2010 gebouwd. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €7.256, wat deze woning met 62 m² op €7.823 per m² brengt, iets boven het gemiddelde.

Hoeveel energiekosten kan ik verwachten met label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. De woning is in 2024 gebouwd en voldoet aan de nieuwste isolatienormen. In de buurt heeft 78,9% van de koopwoningen label A+. Je kunt rekenen op lage stookkosten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in totaal 14 misdrijven geregistreerd. Het is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en weinig gezinnen. De stedelijkheidsgraad is 2 (zeer sterk stedelijk), maar de buurt oogt groen met parken op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Natuurlijk! ligt op 740 meter (ongeveer 10 minuten lopen) en RK Basisschool Klimop op 1.048 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 608 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar Hoofddorp heeft een goed OV-netwerk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in de buurt stonden gemiddeld 78 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Er zijn 23 woningen verkocht in de recente periode.

Bloem Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Bloem Makelaars
bloemencoamsterdam.nl
Bekijk
Bloem Makelaars
huispedia.nl
Bekijk