Appartement te koop: Frederik van Eedenplaats 63, Capelle Aan Den Ijssel
KopenCapelle aan den IJsselAppartementenFrederik van Eedenplaats 63

Frederik van Eedenplaats 63

Dichtersbuurt, Capelle aan den IJssel

€ 309.000
Buurt Dichtersbuurt, Capelle Aan Den IjsselBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Dichtersbuurt

Dit appartement aan de Frederik van Eedenplaats 63 in Capelle aan den IJssel ademt de sfeer van de jaren zestig. Met 85 vierkante meter woonoppervlak en energielabel E is het een woning met potentie. De vraagprijs van €309.000 is aan de scherpe kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €522.250. Het is een van de appartementen in Capelle aan den IJssel die nu te koop staan.

De Dichtersbuurt: rustig en groen

De buurt Dichtersbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 7,6: "Op je eigen blok blijfen", een tevreden geluid. De buurt telt 1.885 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn koopwoningen (85%) en gebouwd tussen 1945 en 1970.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de PLUS, of tien minuten naar de Jumbo of Albert Heijn. Basisschool Klim-Op zit om de hoek, en het Comenius Lyceum is ook vlakbij. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Capelle aan den IJssel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woongoed Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 309.000
Prijs per m²€ 3.635
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte1650m²
Bouwjaar1967
EnergielabelE
BuurtDichtersbuurt
WijkMiddelwatering West
GemeenteCapelle aan den IJssel

Locatie

Frederik van Eedenplaats 63, Capelle Aan Den Ijssel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Mahir
12-11-2023
Jonko roken sammen

Op je eigen blok blijfen

Buurt statistieken

Gegevens uit Dichtersbuurt

Inwoners1.885
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Dichtersbuurt

Woningvoorraad935
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

56 binnen 5 km

PLUS
Slotplein 16
620m
Jumbo
Koperwiek 35
898m
Ekoplaza
Koperwiek 19
898m

Scholen

102 binnen 5 km

Openbare Basisschool Klim-Op
Basisonderwijs · 306 leerlingen
498m
Comenius Lyceum , Mavo en Beroepsonderwijs Capelle
Voortgezet onderwijs · 2107 leerlingen
666m
Protestants Christelijke Basisschool de Horizon
Basisonderwijs · 372 leerlingen
817m

Veelgestelde vragen

Over Frederik van Eedenplaats 63, Capelle Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Frederik van Eedenplaats 63?

De woning aan Frederik van Eedenplaats 63 in Capelle Aan Den Ijssel heeft energielabel E.

Is €309.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €309.000 ligt fors onder het gemiddelde van €522.250 in de Dichtersbuurt. De mediaanprijs in de buurt is €412.500. Het appartement is met 85 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 126 m², en heeft energielabel E. De prijs is daarmee aan de lage kant, maar past bij de staat en het energielabel.

Hoe is de buurt Dichtersbuurt om in te wonen?

De Dichtersbuurt is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen. Er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden. Een bewoner geeft de buurt een 7,6 en zegt: 'Op je eigen blok blijfen'. Het park is naast de deur en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere stookkosten verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Het is goed om rekening te houden met mogelijke investeringen in isolatie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Openbare Basisschool Klim-Op zit op 500 meter, en het Comenius Lyceum op 666 meter. Ook zijn er montessorischolen en protestants-christelijke scholen in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto via de nabijgelegen wegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Dichtersbuurt stonden woningen gemiddeld 77 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het hangt af van de prijs en staat van de woning.