Appartement te koop: Gerbrandyhof 187, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenGerbrandyhof 187

Gerbrandyhof 187

Lauwerecht, Utrecht

€ 129.078
Buurt Lauwerecht, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een fris appartement in een jonge buurt

Dit appartement aan de Gerbrandyhof 187 in Utrecht is een nieuwbouwwoning uit 2022, met energielabel A+. Met 63 m² woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De vraagprijs van €129.078 is opvallend laag vergeleken met andere appartementen in Utrecht, het is zelfs de goedkoopste van de drie koopwoningen die nu in de buurt te koop staan.

De buurt Lauwerecht

De buurt Lauwerecht is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge alleenstaanden en stellen, en de sfeer is levendig. De buurt heeft geen bewonersreviews, maar op basis van CBS-cijfers is het een plek waar vooral 25- tot 45-jarigen wonen.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Lidl en Albert Heijn XL (twee straten verder). Ook zijn er basisscholen zoals Dr. Bosschool en Cleophas Jenaplan-School op loopafstand. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via REBO Huurwoningen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 129.078
Prijs per m²€ 2.049
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte12185m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtLauwerecht
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Gerbrandyhof 187, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Lauwerecht

Inwoners3.285
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Lauwerecht

Woningvoorraad1.692
Gem. WOZ-waarde€ 379.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Merelstraat 46
592m
Lidl
Zamenhofdreef 121
749m
AH XL
Roelantdreef 41
760m

Scholen

128 binnen 5 km

Trajectum College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
305m
Basisschool Dr. Bosschool
Basisonderwijs · 405 leerlingen
414m
Basisschool Cleophas Jenaplan-School
Basisonderwijs · 246 leerlingen
445m

Veelgestelde vragen

Over Gerbrandyhof 187, Utrecht

Welk energielabel heeft Gerbrandyhof 187?

De woning aan Gerbrandyhof 187 in Utrecht heeft energielabel A+.

Is €129.078 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant voor de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Lauwerecht is €252.385, maar dat komt door een paar duurdere woningen. De mediaanprijs is ook €129.078, dus deze woning is precies gemiddeld voor wat er nu te koop staat. Het is de goedkoopste van de drie beschikbare koopwoningen.

Hoe hoog zijn de maandlasten voor deze woning?

De maandlasten hangen af van je hypotheekrente en eventuele VvE-bijdrage. Het energielabel A+ betekent dat de stookkosten laag zijn. Een exact bedrag kunnen we niet geven, maar je kunt bij een hypotheekadviseur een indicatie krijgen.