Groeneweg 29
Schijndel Centrum 4, Meierijstad
Een appartement midden in Schijndel
Dit appartement aan de Groeneweg ligt in het hart van Schijndel, op de tweede verdieping van een gebouw uit 2006. Met een energielabel A is het een zuinig label. De vraagprijs van €450.000 ligt 35% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die op €692.857 staat. Ter vergelijking: appartementen in Meierijstad hebben een ander prijsniveau.
De woning zelf
De woning heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 92 m², terwijl de BAG-registratie 90 m² aangeeft. De woning heeft een zonneterras op het zuidwesten en is volledige eigendom. Volgens de makelaar is de woning geïsoleerd met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt hij verwarmd met een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €164,64 per maand.
Leven in Schijndel Centrum 4
Met 455 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Meierijstad geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,59; een van hen zegt: "Zeer fijne Buurt. Rust natuur om je heen. Gezellige activiteiten en sportverenigingen". Een ander noemt het "Fijne veilig buurt voor iedereen. Leuke activiteiten voor kinderen. Mooie natuur gezellig mensen en goede bereikbaarheid". De buurt Schijndel Centrum 4 heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Jumbo ligt op 85 meter, dus boodschappen zijn zo gedaan. Ook de Aldi en PLUS zitten op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Heijcant op 413 meter en het Elde College op 346 meter. De huisarts en apotheek zitten om de hoek. Buslijn 156, 204 en 644 stoppen bij halte Kluisstraat op 190 meter. Het treinstation in Boxtel ligt op 8,7 kilometer. De gemeente Meierijstad heeft verder voldoende voorzieningen.
Risico-indicaties op dit adres
De geluidsbelasting van wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, terwijl het overstromingsrisico laag is. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder De Plaatselijke Makelaar Rob van de Laar.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Groeneweg 29, Schijndel
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €450.000 ligt 35% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, die €692.857 is. De mediaanprijs in de buurt is €665.000. Het appartement is wel kleiner dan het buurtgemiddelde: 92 m² tegenover 177 m² gemiddeld. De prijs per m² is €4.891, gebaseerd op de makelaarsopgave.
Hoe is het appartement ingedeeld?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. Het ligt op de tweede verdieping en heeft twee woonlagen. De inhoud is 345 m³. Er is een zonneterras op het zuidwesten. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 92 m², terwijl de BAG-registratie 90 m² aangeeft.
Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt die in?
De VvE-bijdrage is €164,64 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie. De bijdrage is voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het gebouw. Verder staat er in de advertentie geen specificatie van wat er precies onder valt.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.
Hoe is het gesteld met geluidsoverlast in de buurt?
De geluidsbelasting van wegverkeer op dit adres is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens openbare risicodata. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen meting bij de woning zelf. Het is aan jou om te beoordelen of dit voor jou acceptabel is.
Zijn er risico's op wateroverlast of overstroming?
Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, volgens de Klimaateffectatlas. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze specifieke woning.
Wat is er in de buurt te doen aan winkels en voorzieningen?
De Jumbo ligt op 85 meter, de Aldi op 424 meter en de PLUS op 484 meter. Basisschool De Heijcant is op 413 meter en het Elde College op 346 meter. De huisarts en apotheek zitten op respectievelijk 189 en 147 meter. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand.
Hoe is het openbaar vervoer geregeld?
Buslijn 156, 204 en 644 stoppen bij halte Kluisstraat op 190 meter. Ook halte Pastoor van Erpstraat (lijn 204 en 644) en Hoofdstraat (lijn 156) zijn in de buurt. Het dichtstbijzijnde treinstation is Boxtel, op 8,7 kilometer afstand.
Wat vinden bewoners van de omgeving?
Bewoners van de gemeente Meierijstad geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,59, op basis van 17 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Zeer fijne Buurt. Rust natuur om je heen. Gezellige activiteiten en sportverenigingen". Een ander: "Fijne veilig buurt voor iedereen. Leuke activiteiten voor kinderen. Mooie natuur gezellig mensen en goede bereikbaarheid".





