Appartement te koop: Hartingstraat 171, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenHartingstraat 171

Hartingstraat 171

Hooch Boulandt, Utrecht

€ 500.000
Buurt Hooch Boulandt, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 383m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en stadse energie

Dit appartement aan de Hartingstraat 171 in Utrecht combineert de stilte van een zijstraat met het gemak van de binnenstad. Het is een appartement uit 1992 met energielabel B, 80 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €500.000 ligt 18% boven het buurtgemiddelde van €422.333, wat het een aanbod aan de hoge kant maakt. Bekijk ook andere appartementen in Utrecht.

Buurt Hooch Boulandt

De buurt Hooch Boulandt is een rustig stukje Binnenstad, verscholen tussen de singel en het spoor. Een bewoner zegt: 'De straten er achter zijn juist erg stil en rustig.' Wel is er weinig gemeenschapszin door het gebrek aan café's. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (895) en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar (925). Meer over de buurt Hooch Boulandt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar Albert Heijn (383 m) of Jumbo (441 m). Ook PLUS en Coop zijn twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Agatha Snellenschool (486 m) of odbs Puntenburg (587 m). De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rosenberg & Van Leusden Makelaars Utrecht op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 6.250
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte4737m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtHooch Boulandt
WijkBinnenstad
GemeenteUtrecht

Locatie

Hartingstraat 171, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.3
Myrthe
26-09-2025
Een stil deel van een drukke buurt

Ik woon aan de singel waar het vrij druk is met verkeerd maar de straten er achter (tussen de singel en het spoor) zijn juist erg stil en rustig. Dit komt ook omdat er weinig voorzieningen zijn in dit deel. Wel kan je makkelijk lopend alle nodige winkels bereiken. Door de weinige cafe’s in deze straten is we weinig gemeensschapszin. De stille straten achter het huis zijn soms wel een eng als je er savonds doorheen moet lopen. Vooral het stuk vanaf het centraal station naar huis komt langs donkere parkjes en kantoren die savonds leeg zijn. Het wonen aan de singel is afgezien van het verkeer erg fijn omdat je meteen langs de singel in het groen kan (hard)lopen. Hygiëne is prima. De prullenbakken zitten niet vaak te vol.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hooch Boulandt

Inwoners2.090
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hooch Boulandt

Woningvoorraad1.108
Gem. WOZ-waarde€ 537.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Albert Heijn
Twijnstraat 8
383m
Jumbo
Twijnstraat 46
441m
PLUS
Croeselaan 297-299
477m

Scholen

132 binnen 5 km

Agatha Snellenschool
Basisonderwijs · 196 leerlingen
486m
odbs Puntenburg
Basisonderwijs · 52 leerlingen
587m
Openbare Basisschool De Kleine Dichter
Basisonderwijs · 361 leerlingen