Appartement te koop: Heemskerkstraat 57B02, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenHeemskerkstraat 57B02

Heemskerkstraat 57B02

Bergpolder, Rotterdam

€ 520.000
Buurt Bergpolder, RotterdamBekijk buurt
PLUS op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
55% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bergpolder

Dit appartement aan de Heemskerkstraat in Bergpolder ademt de sfeer van een oude Rotterdamse volksbuurt die langzaam verandert. Met 105 m² woonoppervlak is het flink ruimer dan veel andere appartementen in de buurt. Het bouwjaar 1934 betekent stevige muren en hoge plafonds, maar ook dat je rekening moet houden met oudere installaties. De vraagprijs van €520.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Bergpolder

Bergpolder is een buurt in beweging. Een bewoner zegt: "Bergpolder is de afgelopen jaren flink verbeterd. Veel appartementen zijn gerenoveerd, er is een instroom van leuke nieuwe bewoners en de ligging is ideaal." Een ander noemt het "een rustige buurt met ruimte voor verbetering." De buurt Bergpolder heeft een mix van bewoners: veel alleenstaanden (ruim 3400 eenpersoonshuishoudens) en relatief weinig gezinnen. De sfeer is stedelijk en divers.

Het leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Voor de kinderen is basisschool Dominicus op loopafstand, net als OBS de Blijberg. Het voortgezet onderwijs zit ook vlakbij, met het Grafisch Lyceum Rotterdam naast de deur. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maarten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 520.000
Prijs per m²€ 4.952
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte65m²
Bouwjaar1934
EnergielabelD
BuurtBergpolder
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Heemskerkstraat 57B02, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

8.1
JDLV
16-10-2025
Goed

Sinds dat ik er woon ben ik vriendelijke mensje tegen ge komen

7.3
V
24-07-2025
Rustige buurt met ruimte voor verbetering

Bergpolder is de afgelopen jaren flink verbeterd. Veel appartementen zijn gerenoveerd, er is een instroom van leuke nieuwe bewoners en de ligging is ideaal. Je merkt wel duidelijk een verschil in levenstijl tussen de oude en nieuwe bewoners, maar op zich is dit niet storend. Gentrificatie is gaande, in navolging van de omliggende buurten, maar wordt enigszins beheerst door de grote voorraad (sociale) huurwoningen in de wijk. Resultaat is dat je hier letterlijk iedereen tegen kan komen, van yup tot student tot gezin tot asielzoeker. Iedereen leeft harmonieus samen, maar wel binnen de eigen bubbel. Huizen zijn oud, heel oud, dus hebben vaak wat liefde nodig als ze nog niet zijn gerenoveerd. Maar de locatie is perfect, en er zijn veel mooie binnentuinen die de kale straten compenseren. Alles wat je nodig hebt is op loopafstand. Ik denk dat de komst van het Hofbogenpark de wijk een verdere impuls gaat geven. Het groen is nu nog wat karig op sommige plekken in de wijk.

4.0
Lavth lindenburg
09-12-2024
Waardeloos vochtig huis in de winter..en bloed verziekend heet in de zomer..en ook de buurt is nederlands onvriendelijk

Onvriendelijke buurt..ieder op zn eigen eiland..huizen vochtig en slecht in winter..bloed heet in de zomer.

8.1
Maram
06-09-2024
Vrolijke buurt

Leuke buurt vaak veel uitjes en organisaties die hier worden gemaakt voor de kinderen als voor de volwassenen er worden goeie doelen gehaald en goeie omgeving

5.1
R
13-06-2024
Fijne buurt met ruimte voor improvement

Redelijk rustig wonen, wel duur, de Schieweg is vaak rommelig en er mogen meer bankjes in de buurt komen. Hier en daar wat groene plekjes om je in de natuur te kunnen vertoeven. Supermarkten zijn wel even op loopafstand, maar er is een patatzaak en avond winkeltje op elk straat hoekje. De Schieweg heeft ook een eigen tramstop waar frequent trams rijden. Bussen zijn er amper in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergpolder

Inwoners8.245
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergpolder

Woningvoorraad4.867
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

88 binnen 5 km

PLUS
Stadhoudersplein 135
218m
Albert Heijn
Eudokiaplein 12
493m
Aldi
Eudokiaplein 8-10
504m

Scholen

165 binnen 5 km

Grafisch Lyceum Rotterdam VMBO voor Vormgeven & Me
Voortgezet onderwijs · 494 leerlingen
245m
Dominicus
Basisonderwijs · 175 leerlingen
329m
OBS de Blijberg
Basisonderwijs · 402 leerlingen
404m

Veelgestelde vragen

Over Heemskerkstraat 57B02, Rotterdam

Welk energielabel heeft Heemskerkstraat 57B02?

De woning aan Heemskerkstraat 57B02 in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €520.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 38% boven het buurtgemiddelde van €376.357. Het appartement is met 105 m² ook 35% groter dan het gemiddelde (78 m²). De prijs per m² is ongeveer €4.952, terwijl het buurtgemiddelde €5.080 per m² is. Dat maakt de prijs relatief scherp voor de oppervlakte, maar wel aan de hoge kant voor de buurt.

Hoe is de buurt Bergpolder om in te wonen?

Bergpolder is een stedelijke buurt met veel alleenstaanden en een mix van culturen. Bewoners waarderen de ligging en de verbeteringen van de afgelopen jaren, maar merken ook dat de woningen oud zijn en soms vochtproblemen hebben. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,54 uit 5 reviews.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 57,1% van de woningen een label D of lager, en slechts 8,6% heeft label A of beter. Oudere woningen uit 1934 hebben vaak slechte isolatie, dus houd rekening met hogere stookkosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Dominicus ligt op 329 meter, OBS de Blijberg op 404 meter en De Margriet op 434 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Grafisch Lyceum Rotterdam op 245 meter.

Hoe veilig is Bergpolder?

In de buurt zijn 556 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op ongeveer 67 per 1.000 inwoners. Dat is relatief hoog, maar typisch voor een stedelijke wijk. De sfeer wordt door bewoners als rustig ervaren, al is er wel verschil in leefstijlen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 52 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. De woningmarkt in Bergpolder is actief, met 185 verkochte woningen in de meetperiode.