Appartement te koop: Herengracht 10C, Leiden
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidenAppartementenHerengracht 10C

Herengracht 10C

Pancras-Oost, Leiden

€ 465.000
Buurt Pancras-Oost, LeidenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 179m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met historie

Dit appartement aan de Herengracht in Leiden ademt de sfeer van de 18e eeuw. Het is een knus appartement van 70 m² met energielabel B, wat voor een woning uit 1725 bijzonder zuinig is. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een appartementen in Leiden.

De buurt: Pancras-Oost

Pancras-Oost is een rustige buurt in het centrum van Leiden. Een bewoner zegt: "Knusse buurt in centrum en zo bijde winkels etc." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 15 en 45 jaar. Het is een levendige, maar toch rustige plek midden in de stad. Bekijk de buurt Pancras-Oost voor meer informatie.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij de Dekamarkt, op twee straten verder vind je Hoogvliet en Albert Heijn. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse basisscholen en middelbare scholen op loopafstand, zoals het Stedelijk Gymnasium en Bonaventura College. De gemeente Leiden biedt een compleet stadsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Finke makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 6.643
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte104m²
Bouwjaar1725
EnergielabelB
BuurtPancras-Oost
WijkBinnenstad-Noord
GemeenteLeiden

Locatie

Herengracht 10C, Leiden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
D.
14-10-2023
Rustige centrum buurt

Knusse buurt in centrum en zo bijde winkels etc

Buurt statistieken

Gegevens uit Pancras-Oost

Inwoners2.330
Mannen44%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Pancras-Oost

Woningvoorraad1.162
Gem. WOZ-waarde€ 372.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Dekamarkt
Levendaal 140
179m
Hoogvliet
Levendaal 20
367m
Albert Heijn
Hooigracht 85
395m

Scholen

88 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Leiden (locatie Athena)
Voortgezet onderwijs · 795 leerlingen
639m
Bonaventura College Burggravenlaan
Voortgezet onderwijs · 498 leerlingen
659m
Bonaventura Agora Leiden
Voortgezet onderwijs · 1464 leerlingen
697m

Veelgestelde vragen

Over Herengracht 10C, Leiden

Welk energielabel heeft Herengracht 10C?

De woning aan Herengracht 10C in Leiden heeft energielabel B.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €465.000 is marktconform. In de buurt Pancras-Oost ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond €456.667, met een mediaan van €465.000. De gemiddelde prijs per vierkante meter is €6.350, wat overeenkomt met de vraagprijs van dit appartement van 70 m².

Hoe is de buurt Pancras-Oost om in te wonen?

Pancras-Oost is een rustige centrumbuurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners waarderen de knusse sfeer en de nabijheid van winkels. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een jonge bevolking. Het is een fijne plek voor wie van stadsleven houdt, maar toch rust zoekt.