Appartement te koop: Hogeweg 22F13, Zandvoort
Verkocht onder voorbehoud
KopenZandvoortAppartementenHogeweg 22F13

Hogeweg 22F13

Brederode- Gerkestraat en omgeving, Zandvoort

€ 375.000
Buurt Brederode- Gerkestraat en omgeving, ZandvoortBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 245m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige buurt van Zandvoort

Dit appartement aan de Hogeweg ligt in een rustige, groene buurt, op loopafstand van het centrum en het strand. Met 72 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne, overzichtelijke woning. De vraagprijs van €375.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Zandvoort.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o.

De buurt Brederode- Gerkestraat e.o. is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een rustig karakter. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De sfeer is gemoedelijk, met veel groen in de omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die om de hoek zit, of de Albert Heijn op twee straten verder. Ook zijn er drie basisscholen op loopafstand: de Hannie Schaft Basisschool, de Mariaschool en de Oranje Nassauschool. De gemeente Zandvoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jansen-Biesot Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 5.208
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte802m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtBrederode- Gerkestraat en omgeving
WijkZandvoort Zuid
GemeenteZandvoort

Locatie

Hogeweg 22F13, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Inwoners2.930
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Brederode- Gerkestraat en omgeving

Woningvoorraad1.601
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen33%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Dekamarkt
Oranjestraat 4
245m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
340m
Vomar
Celsiusstraat 192
1785m

Scholen

9 binnen 5 km

Hannie Schaft Basisschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
484m
Mariaschool
Basisonderwijs · 108 leerlingen
484m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Hogeweg 22F13, Zandvoort

Welk energielabel heeft Hogeweg 22F13?

De woning aan Hogeweg 22F13 in Zandvoort heeft energielabel A.

Is €375.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €375.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€727.843) en ook onder de mediaan (€515.000). Het is een scherpe prijs voor een appartement van 72 m² in Zandvoort. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €8.990, wat neerkomt op zo'n €647.280 voor deze oppervlakte. De lage prijs kan te maken hebben met de staat van de woning of de energielabel (niet bekend).

Hoe is de buurt Brederode- Gerkestraat e.o. om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De voorzieningen zijn goed: supermarkten, scholen en een treinstation (op 1,1 km) zijn op loopafstand. Het strand en centrum van Zandvoort zijn ook dichtbij.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in deze buurt?

In de buurt zijn recent 27 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €749.293. De gemiddelde looptijd tot verkoop was 86 dagen. Dit geeft aan dat de markt in de buurt actief is, maar de prijzen variëren sterk (van €275.000 tot €1.750.000).

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: de Hannie Schaft Basisschool (484 m), de Mariaschool (484 m) en de Oranje Nassauschool (491 m). Voor voortgezet onderwijs is het Wim Gertenbach College Zandvoort op 1,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het strand?

Het strand van Zandvoort ligt op ongeveer 1,5 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte wandeling. Ook het centrum met restaurants en winkels is dichtbij.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de woningen label C en 66,7% label D of lager.

Jansen-Biesot Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Jansen-Biesot Makelaardij
jansen-biesot.nl
Bekijk
Jansen-Biesot Makelaardij