Appartement te koop: Honselersdijkstraat 14-4, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenHonselersdijkstraat 14-4

Honselersdijkstraat 14-4

Delflandpleinbuurt-Oost, Amsterdam

€ 425.000
Buurt Delflandpleinbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Lidl op 243m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de Delflandpleinbuurt-Oost

Dit appartement aan de Honselersdijkstraat in Amsterdam ademt de sfeer van de jaren zestig, met een praktische indeling en een energielabel D. Met 62 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €425.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, die gemiddeld hoger geprijsd zijn.

De buurt Delflandpleinbuurt-Oost

De buurt Delflandpleinbuurt-Oost is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Lidl om de hoek (243 meter) of bij de Albert Heijn op 303 meter. Voor de kinderen is er de Brede school Fiep Westendorp op 319 meter, een basisschool met 350 leerlingen. Ook de Tobiasschool VMBO (307 meter) en Kindcentrum De Leertuin (441 meter) zijn dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk van voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nuwoonruimte Makelaardij Haarlem aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 6.855
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte1875m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtDelflandpleinbuurt-Oost
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Honselersdijkstraat 14-4, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Delflandpleinbuurt-Oost

Inwoners2.110
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Delflandpleinbuurt-Oost

Woningvoorraad1.342
Gem. WOZ-waarde€ 305.000
Koopwoningen9%
Huurwoningen91%

Supermarkten

135 binnen 5 km

Lidl
Delflandplein 196
243m
Albert Heijn
Delflandplein 31
303m
Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
494m

Scholen

180 binnen 5 km

Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
307m
Brede school Fiep Westendorp
Basisonderwijs · 350 leerlingen
319m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
331m

Veelgestelde vragen

Over Honselersdijkstraat 14-4, Amsterdam

Welk energielabel heeft Honselersdijkstraat 14-4?

De woning aan Honselersdijkstraat 14-4 in Amsterdam heeft energielabel D.

Is €425.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €425.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€598.750) en ook onder de mediaan (€550.000). Het is een scherpe prijs voor een appartement van 62 m², zeker gezien het energielabel D. De laagste vraagprijs in de buurt is €400.000, dus deze woning zit aan de onderkant van het segment.

Wat zegt energielabel D over de stookkosten?

Energielabel D betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label B, dus dit appartement steekt daar wat ongunstig bij af.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,8 kilometer afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, dus er zijn waarschijnlijk bus- en tramhaltes in de buurt, al worden die niet specifiek genoemd.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is goed voorzien. Binnen vijf minuten lopen vind je een Lidl en een Albert Heijn. Ook zijn er meerdere scholen op loopafstand, zoals de Brede school Fiep Westendorp (319 m) en de Tobiasschool VMBO (307 m). Een park of plantsoen ligt op 800 meter.

Hoe veilig is de Delflandpleinbuurt-Oost?

In de buurt zijn 143 misdrijven geregistreerd, wat bij een inwoneraantal van 2110 neerkomt op ongeveer 68 misdrijven per 1000 inwoners. Dat is relatief hoog, maar het is een stedelijke omgeving.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 27 dagen. Dat is vrij kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.