Een bovenwoning op de derde woonlaag
Deze bovenwoning aan de Houtersweg 86 ligt in Nunspeet-West, een buurt die bewoners omschrijven als gezellig en goed onderhouden. Het appartement uit 1998 heeft energielabel C en is volgens de makelaar volledig geïsoleerd, met dak-, vloer- en muurisolatie en dubbel glas. Met een vraagprijs van €369.000 ligt deze woning 46% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €688.750, wat het een opvallende optie maakt binnen het appartementen in Nunspeet-aanbod.
De woning zelf
De woning telt drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en heeft één badkamer. Het geheel bevindt zich op de derde woonlaag en heeft een woonoppervlak van 61 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 65 m² aangeeft. De inhoud is 240 m³ en de woning wordt verwarmd via een c.v.-ketel. De ligging wordt omschreven als aan een rustige weg, in het centrum en in een woonwijk.
Leven in Nunspeet-West
Met ruim 9.000 inwoners is Nunspeet-West een levendige buurt waar ongeveer een kwart van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 8,35, en een van hen zegt: "Nette/veilige buurt, goede buren. Alles word netjes onderhouden door de bewoners en de gemeente." Een ander noemt het "een fijne buurt voor diverse mensen", met veel groen en speeltuinen. De buurt Nunspeet-West heeft een mix van gezinnen, ouderen en alleenstaanden, wat het volgens bewoners leefbaar maakt.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen zijn dichtbij: Lidl ligt op 207 meter, Albert Heijn en Jumbo op 304 meter. Basisschool Immanuelschool zit op 134 meter, en de huisartsenpraktijk Zorgplein De Enk is op 349 meter te vinden. De dichtstbijzijnde bushalte is Nunspeet, Berenbosweg op 222 meter met lijn 111, en het treinstation Nunspeet ligt op 464 meter. De gemeente Nunspeet biedt daarmee een complete basis voor het dagelijks leven.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €307.000 met peildatum 2025-01-01, en de vraagprijs ligt 20% boven deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 66% gestegen, van €185.000 naar €307.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB, van spoorweg 37 dB en van vliegverkeer 11 dB, allemaal onder de norm. Het funderingsrisico is laag met zand als bodemsoort, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod en bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Kok & Heijkamp Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Houtersweg 86, Nunspeet
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €369.000 ligt 20% boven de WOZ-waarde van €307.000, die is vastgesteld op peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 66% gestegen, van €185.000 naar €307.000. De vraagprijs ligt daarmee boven de laatste taxatie, maar de ontwikkeling van de afgelopen jaren laat een stijgende lijn zien.
Wat is de indeling van deze bovenwoning?
De woning heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. Het appartement ligt op de derde woonlaag en heeft een woonoppervlak van 61 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 65 m² aangeeft. De inhoud is 240 m³. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dak-, vloer- en muurisolatie en dubbel glas, en wordt hij verwarmd via een c.v.-ketel.
Hoe is de buurt Nunspeet-West volgens bewoners?
Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 8,35 op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Nette/veilige buurt, goede buren. Alles word netjes onderhouden door de bewoners en de gemeente." Een ander noemt het "een fijne buurt voor diverse mensen" en waardeert de rust, het groen en de speeltuinen. Er is een mix van gezinnen, ouderen en alleenstaanden, en de buurt ligt dicht bij het centrum.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Lidl ligt op 207 meter, Albert Heijn en Jumbo op 304 meter. Basisschool Immanuelschool zit op 134 meter, en de huisartsenpraktijk Zorgplein De Enk is op 349 meter te vinden. De dichtstbijzijnde bushalte is Nunspeet, Berenbosweg op 222 meter met lijn 111, en het treinstation Nunspeet ligt op 464 meter. De apotheek Service Apotheek de Eecken is op 866 meter.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Ook het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.
Hoe is de geluidsbelasting rond de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB Lden, van spoorweglawaai 37 dB Lden en van vliegverkeer 11 dB Lden, allemaal onder de geluidsnorm. Deze waarden komen uit openbare risicodata op adresniveau en zijn indicaties op gebiedsniveau, geen meting ter plaatse van deze woning. De woning ligt volgens de makelaar aan een rustige weg.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in de buurt?
De gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen in de buurt is €688.750, met een mediaan van €654.000. De vraagprijs van deze woning ligt 46% onder dat gemiddelde. Het woonoppervlak van 61 m² is 57% kleiner dan het buurtgemiddelde van 143 m². Er zijn momenteel 24 koopwoningen beschikbaar in de buurt.
Welke isolatie heeft deze woning?
Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd, met dakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie en dubbel glas. Het energielabel is C. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft wel een indicatie van de energiezuinigheid. De verwarming gaat via een c.v.-ketel.





