Appartement te koop: Kamerlingh Onnesstraat 42, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenKamerlingh Onnesstraat 42

Kamerlingh Onnesstraat 42

Stadshart, Amstelveen

€ 619.000
Buurt Stadshart, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Stadshart

Dit appartement uit 1999 ligt in het bruisende Stadshart van Amstelveen. Met 97 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte. De woning is nu te koop voor €619.000, een prijs die scherp is vergeleken met andere appartementen in Amstelveen.

De buurt: Stadshart

Stadshart is het kloppende centrum van Amstelveen, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 3.500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze straat. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde verkoopprijs van €599.950 in het afgelopen jaar. Bekijk ook de buurt Stadshart.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (500 meter) of bij de Lidl of Vomar op nog geen 550 meter. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen dichtbij, zoals Montessori Kindcentrum Mio Mondo op 300 meter en Brede School Rembrandt op 650 meter. Het Stadshart biedt ook restaurants, parken en een bibliotheek, allemaal op loopafstand. De gemeente Amstelveen staat bekend om haar groene karakter en goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.000
Prijs per m²€ 6.381
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte11335m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtStadshart
WijkStadshart
GemeenteAmstelveen

Locatie

Kamerlingh Onnesstraat 42, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadshart

Inwoners3.510
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadshart

Woningvoorraad1.730
Gem. WOZ-waarde€ 532.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Rembrandthof 49
518m
Lidl
Bankrashof 20
524m
Vomar
Bankrashof 32-41
524m

Scholen

62 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
303m
Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
657m
Futuris
Voortgezet onderwijs · 551 leerlingen
776m

Veelgestelde vragen

Over Kamerlingh Onnesstraat 42, Amstelveen

Welk energielabel heeft Kamerlingh Onnesstraat 42?

De woning aan Kamerlingh Onnesstraat 42 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is €619.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €619.000 ligt onder het gemiddelde van €781.250 voor koopwoningen in Stadshart, maar boven de mediaan van €600.000. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €599.950. Gezien de oppervlakte van 97 m² en de bouw uit 1999 is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het appartement ligt in het centrum van Amstelveen, met alle voorzieningen op loopafstand. Het treinstation ligt op 5,2 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op bus of auto. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3717 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving.

Wat is de sfeer in de buurt Stadshart?

Stadshart is een levendige wijk met veel winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. De bevolking is relatief jong: 35% is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (810) en huishoudens met kinderen (515). De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Montessori Kindcentrum Mio Mondo (300 m) en Brede School Rembrandt (657 m). Voor voortgezet onderwijs is Futuris op 776 m een optie. In totaal zijn er 62 scholen binnen 5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 528 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer is niet uitgesplitst naar type, maar geeft een indicatie van de veiligheidssituatie.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 8,3% van de woningen label A, 25% label B en 16,7% label C. De helft heeft een label D of lager. Vraag de verkoper naar het energielabel voor een inschatting van de stookkosten.

Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen