Appartement te koop: Keurbeek 3, Herwen
KopenZevenaarAppartementenKeurbeek 3

Keurbeek 3

Herwen, Zevenaar

€ 275.000
Buurt Herwen, HerwenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 343m²
343m² woonoppervlakte
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement in Herwen

Dit appartement aan de Keurbeek 3 in Herwen ademt de sfeer van 1910, met een royale oppervlakte van 343 m². Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €275.000 is aan de lage kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, maar het is wel een van de weinige appartementen in Zevenaar die nu te koop staan.

Herwen

Herwen is een rustige buurt met 840 inwoners, waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn. De bevolking is gemengd, met een flink aandeel 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners. Wel valt op dat de buurt een lage stedelijkheidsgraad heeft, wat past bij het landelijke karakter. Meer over de buurt lees je op de pagina over Herwen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op 2,4 km afstand, of bij de PLUS op 2,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is IKC Sprankel, op slechts 180 meter lopen. Ook kinderdagverblijven zijn om de hoek te vinden. De gemeente Zevenaar biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 802
Woonoppervlakte343m²
Perceeloppervlakte304m²
Bouwjaar1910
EnergielabelG
BuurtHerwen
WijkHerwen
GemeenteZevenaar

Locatie

Keurbeek 3, Herwen

Buurt statistieken

Gegevens uit Herwen

Inwoners840
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Herwen

Woningvoorraad378
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Babborgaplein 1A
2436m
PLUS
Middenstraat 2
2821m
Jumbo
's-Gravenwaardsedijk 78a
3178m

Scholen

9 binnen 5 km

IKC Sprankel
Basisonderwijs · 89 leerlingen
180m
IKC Franciscus
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2564m
IKC De Tragellijn
Basisonderwijs · 173 leerlingen
2882m

Veelgestelde vragen

Over Keurbeek 3, Herwen

Welk energielabel heeft Keurbeek 3?

De woning aan Keurbeek 3 in Herwen heeft energielabel G.

Is €275.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €275.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €370.714 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 7 verkochte woningen. Het appartement heeft een groot oppervlak (343 m²) maar een slecht energielabel (G), wat de prijs drukt. Vergelijk met andere appartementen in Zevenaar om te zien of het marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het slechtste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Houd rekening met een flinke maandelijkse energierekening.

Hoe is het woningaanbod in Herwen?

In Herwen staat momenteel slechts één koopwoning te koop (dit appartement). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €389.000, maar dat is gebaseerd op één datapunt. Er zijn het afgelopen jaar 7 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €370.714. Het aanbod is dus beperkt.