Appartement te koop: Laanplein 8, Schagen
KopenSchagenAppartementenLaanplein 8

Laanplein 8

Schagen-Centrum-Zuid, Schagen

€ 899.000
Buurt Schagen-Centrum-Zuid, SchagenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 268m²
268m² woonoppervlakte
Vomar op 352m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Schagen

Dit appartement aan het Laanplein 8 is een echte blikvanger. Met 268 vierkante meter woonoppervlakte is het een van de grotere appartementen in de regio. Het bouwjaar 1931 geeft het pand karakter, terwijl energielabel B aangeeft dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de centrale ligging. Bekijk ook andere appartementen in Schagen voor een vergelijking.

De buurt Schagen-Centrum-Zuid

Schagen-Centrum-Zuid is een levendige buurt met een mix van bewoners. Van de 1055 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Schagen-Centrum-Zuid biedt een prettige woonomgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Vomar en Albert Heijn zitten om de hoek, op een paar minuten lopen. Ook Aldi is dichtbij. Voor kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals Julianaschool op twee straten verder en Aloysiusschool op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook goed vertegenwoordigd met Regius College op korte afstand. De gemeente Schagen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SC Bakker Makelaardij oz BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 3.354
Woonoppervlakte268m²
Perceeloppervlakte309m²
Bouwjaar1931
EnergielabelB
BuurtSchagen-Centrum-Zuid
WijkSchagen-Centrum
GemeenteSchagen

Locatie

Laanplein 8, Schagen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.4
Willem van den Berg
05-04-2026
Verspreide woningen zuid Schagen

Weinig cohesie en eigenlijk niet geschikt voor woonhuizen met als reden, lawaai en fijnstof ,kortom geen gezonde plek om te wonen.

6.6
Willem van den Berg
02-04-2026
Verspreide woningen zuid Schagen

De Veldwachter, akelige appartementen op vervuilde grond. De Zuiderweg, een erg drukke weg zonder ook maar enige handhaving. Volgens de Gemeente heeft de Zuiderweg een laanachtige uitstraling, zonder bomen dus .

Buurt statistieken

Gegevens uit Schagen-Centrum-Zuid

Inwoners1.055
Mannen44%
Vrouwen57%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Vomar
Nieuwe Laagzijde 19
352m
Albert Heijn
Makado Centrum 76
384m
Aldi
Langestraat 7
456m

Scholen

21 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 340 leerlingen
195m
Regius College Hofstraat - vmbo basis / kader
Voortgezet onderwijs · 553 leerlingen
289m
Aloysiusschool
Basisonderwijs · 279 leerlingen
323m

Veelgestelde vragen

Over Laanplein 8, Schagen

Welk energielabel heeft Laanplein 8?

De woning aan Laanplein 8 in Schagen heeft energielabel B.

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Schagen, maar de oppervlakte van 268 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner. De prijs weerspiegelt de royale woonruimte en de centrale ligging in Schagen-Centrum-Zuid.

Hoe is de buurt Schagen-Centrum-Zuid om in te wonen?

Schagen-Centrum-Zuid is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een redelijk stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 1718. Het is er veilig, met 119 misdrijven in de buurt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,4 km afstand, dus op ongeveer vijf minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen en middelbare scholen dichtbij. Julianaschool (basisonderwijs) ligt op 195 meter, Aloysiusschool op 323 meter. Voor voortgezet onderwijs is Regius College op 289 meter.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat het appartement redelijk zuinig is. Het is niet het zuinigste (A), maar ook niet onzuinig. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, al hangt het ook af van je eigen gebruik.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1931?

Een appartement uit 1931 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen of kozijnen. Het energielabel B suggereert dat er al isolatiemaatregelen zijn genomen.

SC Bakker Makelaardij oz BV
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.