Appartement te koop: Loevestein 140, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenLoevestein 140

Loevestein 140

Gelderlandpleinbuurt, Amsterdam

€ 420.000
Buurt Gelderlandpleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Al 114 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 63 dagen
Ekoplaza op 91m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Gelderlandpleinbuurt

Dit appartement aan de Loevestein 1082XM in Amsterdam is een fijne plek om te wonen. Het is een rustige, groene buurt met een vertrouwd karakter. De woning heeft een oppervlakte van 67 m² en is gebouwd in 1963. Met een vraagprijs van €420.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Gelderlandpleinbuurt

De Gelderlandpleinbuurt is een warme, gezinsvriendelijke omgeving met goede voorzieningen en een super bereikbaarheid, zoals een bewoner het omschrijft. De buurt telt ruim 4800 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het prettig wonen is. Meer over de buurt Gelderlandpleinbuurt.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Ekoplaza, die op nog geen 100 meter zit. Ook de AH XL en SPAR zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Merkelbachschool op vijf minuten lopen en het Kolom Praktijkcollege De Atlant op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KRK Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 6.269
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte4212m²
Bouwjaar1963
EnergielabelE
BuurtGelderlandpleinbuurt
WijkBuitenveldert-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Loevestein 140, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Isabelle
06-11-2023
Goed bereikbaar en vertrouwd

Een warme, gezinsvriendelijke omgeving met goede voorzieningen en een super bereikbaarheid.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gelderlandpleinbuurt

Inwoners4.810
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Gelderlandpleinbuurt

Woningvoorraad2.649
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

128 binnen 5 km

Ekoplaza
Arent Janszoon Ernststraat 665
91m
AH XL
Gelderlandplein 47
389m
SPAR
De Boelelaan 1081-1087
468m

Scholen

158 binnen 5 km

Merkelbachschool
Basisonderwijs · 238 leerlingen
368m
VSO Alphons Laudy
Speciaal onderwijs · 142 leerlingen
479m
Kolom Praktijkcollege De Atlant
Voortgezet onderwijs · 154 leerlingen
503m

Veelgestelde vragen

Over Loevestein 140, Amsterdam

Welk energielabel heeft Loevestein 140?

De woning aan Loevestein 140 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €420.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €420.000 ligt aanzienlijk lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€645.714) en ook onder de mediaan (€500.000). Het is daarmee een scherpe prijs, zeker gezien de oppervlakte van 67 m². Wel heeft de woning energielabel E, wat hogere stookkosten met zich meebrengt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De buurt is goed bereikbaar, zoals bewoners aangeven. Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loopafstand.