Appartement te koop: Magelhaensstraat 3B, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaAppartementenMagelhaensstraat 3B

Magelhaensstraat 3B

Heuvel, Breda

€ 327.500
Buurt Heuvel, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 118m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in een levendige buurt

Dit appartement aan de Magelhaensstraat 3B in Breda ademt de sfeer van een bruisende stadswijk. Met 86 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De vraagprijs van €327.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Breda.

Buurt Heuvel: gezellig en dorps

De buurt Heuvel is een levendige wijk met een dorps karakter. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,8. Een bewoner zegt: "Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen." Een ander: "Gezellig en mooie rustige buurt." De buurt telt 7.900 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Jumbo of Lidl, beide op een minuut lopen. Ook Albert Heijn is tien minuten lopen. Basisschool Kbs De Parel zit om de hoek, en voortgezet onderwijs Curio prinsentuin van cooth is vijf minuten lopen. De gemeente Breda biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIN Makelaars Breda op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 327.500
Prijs per m²€ 3.808
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte1835m²
Bouwjaar1953
EnergielabelA
BuurtHeuvel
WijkBreda west
GemeenteBreda

Locatie

Magelhaensstraat 3B, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Martin schipper
02-03-2025
Leuke gezellige buurt

Leuke gezellige buurt maar wel last van muizen

9.0
E
31-08-2024
Iedereen kent iedereen.

Gezellig en mooie rustige buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Heuvel

Inwoners7.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heuvel

Woningvoorraad3.974
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Jumbo
Dr. Struyckenplein 60
118m
Lidl
Dr. Struyckenplein 2
118m
Albert Heijn
Past van Spaandonkstraat 48
1050m

Scholen

63 binnen 5 km

Curio prinsentuin van cooth
Voortgezet onderwijs · 643 leerlingen
403m
Auris De Spreekhoorn Breda
Speciaal onderwijs · 176 leerlingen
502m
Kbs De Parel
Basisonderwijs · 155 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Magelhaensstraat 3B, Breda

Welk energielabel heeft Magelhaensstraat 3B?

De woning aan Magelhaensstraat 3B in Breda heeft energielabel A.

Is €327.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €327.500 ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €441.714 in de buurt Heuvel. De mediaanprijs in de buurt is €395.000. Het appartement is met 86 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 114 m², maar heeft een uitstekend energielabel A. De prijs is daarmee marktconform.

Hoe is de buurt Heuvel om in te wonen?

Heuvel is een levendige stadswijk met een dorps karakter. Bewoners geven de buurt een 8,8 en noemen het gezellig en rustig. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Wel is er af en toe overlast van muizen, zoals een bewoner aangeeft.