Appartement te koop: Mgr. Brulsstraat 22, Hulsberg
KopenBeekdaelenAppartementenMgr. Brulsstraat 22

Mgr. Brulsstraat 22

Hulsberg, Beekdaelen

€ 297.500
Buurt Hulsberg, HulsbergBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
Al 161 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 43 dagen
Albert Heijn op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een karakteristiek pand

Dit appartement aan de Mgr. Brulsstraat 22 in Hulsberg ademt historie. Het pand uit 1910 is getransformeerd tot een woning met 164 m² woonoppervlak, wat flink is voor een appartement. De ligging in het centrum van Hulsberg zorgt voor een dorpse sfeer met voorzieningen om de hoek. Met een vraagprijs van €297.500 is dit een scherp geprijsde woning, zeker vergeleken met andere appartementen in Beekdaelen.

Hulsberg: een dorp met karakter

Hulsberg is een rustig dorp in de gemeente Beekdaelen, omgeven door het Zuid-Limburgse heuvellandschap. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De woningvoorraad bestaat voor 90% uit eengezinswoningen, dus dit appartement is een bijzondere verschijning. De sfeer is gemoedelijk; het dorp heeft een actief verenigingsleven en een dorpshart met winkels en horeca.

Het dagelijks leven in de straat

De Mgr. Brulsstraat ligt in het hart van Hulsberg. Voor de dagelijkse boodschappen loop je in twee minuten naar de Albert Heijn, die op 200 meter afstand zit. Basisschool Hulsberg is nog dichterbij, op 125 meter. Ook een huisartsenpraktijk, bibliotheek en restaurant zijn op loopafstand te vinden. Het treinstation ligt op 3,3 km, maar busverbindingen zorgen voor aansluiting op het ov.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Houben Makelaardij. De vraagprijs is marktconform, gezien de gemiddelde prijs in de buurt rond de €350.000 ligt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 1.814
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte95m²
Bouwjaar1910
BuurtHulsberg
WijkHulsberg
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Mgr. Brulsstraat 22, Hulsberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Hulsberg

Inwoners3.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hulsberg

Woningvoorraad1.427
Gem. WOZ-waarde€ 322.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen22%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Europaplein 1
204m
PLUS
Pleinstraat 37
1847m
PLUS
Weidestraat 3
3014m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
125m
Bs Stefanus
Basisonderwijs · 105 leerlingen
2229m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
2409m

Veelgestelde vragen

Over Mgr. Brulsstraat 22, Hulsberg

Is €297.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in Hulsberg ligt rond de €350.000, en de mediaan op €332.000. Dit appartement is met €297.500 dus relatief betaalbaar, mede doordat het een appartement is in een dorp waar vooral eengezinswoningen staan. De oppervlakte van 164 m² is bovendien groot voor een appartement.

Hoe is de buurt Hulsberg om in te wonen?

Hulsberg is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkt, basisschool en huisarts zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Wel is het dorp niet heel stedelijk; voor uitgaan of winkelen ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 40% van de woningen label A, 40% label C en 20% label D of lager. Omdat het pand uit 1910 stamt, is het verstandig om zelf het energielabel op te vragen bij de verkoper.