Appartement te huur: Noorwegenkade 734, Almere
HurenAlmereAppartementenNoorwegenkade 734

Noorwegenkade 734

Europakwartier West-West, Almere

€ 1.500 p.m.
Buurt Europakwartier West-West, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in Almere

Dit appartement aan de Noorwegenkade 734 is een nieuwbouwappartement uit 2023 met energielabel A+++. Met 74 vierkante meter woonoppervlak is het een comfortabele woning in een jonge wijk. De huurprijs van €1.500 per maand is marktconform voor een appartement van dit formaat in Almere. Bekijk ook andere appartementen in Almere.

De buurt: Europakwartier W.-West

De buurt Europakwartier W.-West is een rustige, moderne wijk met veel jonge bewoners. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8, wat duidt op veel een- en tweepersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1886. Lees meer over de buurt Europakwartier W.-West.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op twee straten verder ligt (214 meter). Ook de PLUS is op loopafstand (1263 meter). In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals De Droomspiegel (om de hoek, 368 meter) en de Columbusschool (466 meter). Voor voortgezet onderwijs is Arte College op tien minuten lopen (875 meter). De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mees Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500 p.m.
Prijs per m²€ 20 p.m.
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte1286m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtEuropakwartier West-West
WijkEuropakwartier West
GemeenteAlmere

Locatie

Noorwegenkade 734, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Europakwartier West-West

Inwoners1.210
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Europakwartier West-West

Woningvoorraad664
Gem. WOZ-waarde€ 358.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
214m
Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
993m
PLUS
Alseïdenstraat 11
1263m

Scholen

32 binnen 5 km

De Droomspiegel
Basisonderwijs · 503 leerlingen
368m
Columbusschool
Basisonderwijs · 615 leerlingen
466m
Arte College
Voortgezet onderwijs · 880 leerlingen
875m

Veelgestelde vragen

Over Noorwegenkade 734, Almere

Welk energielabel heeft Noorwegenkade 734?

De woning aan Noorwegenkade 734 in Almere heeft energielabel A+++.

Is €1.500 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.500 is iets lager dan het gemiddelde in de buurt, waar de gemiddelde huurprijs €1.675 bedraagt. Het appartement is 74 m² groot, wat neerkomt op €20,27 per m². Dat is vergelijkbaar met het gemiddelde van €20,43 per m² in de buurt. De prijs is dus marktconform.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Nieuwbouwwoningen met dit label hebben vaak goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 400 meter afstand, dus op loopafstand. De buurt is modern opgezet met voldoende groenvoorzieningen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 28 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief laag aantal voor een wijk met ruim 1200 inwoners. De buurt oogt rustig en is geschikt voor gezinnen en alleenstaanden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Droomspiegel (368 meter) en de Columbusschool (466 meter). Voor voortgezet onderwijs is Arte College op 875 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 400 meter.

Mees Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Mees Makelaardij
meesmakelaardij.nl
Bekijk
Mees Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Mees Makelaardij