Kopen›Terneuzen›Appartementen›Paul Krügersdreef 7

Paul Krügersdreef 7

Kern Sas van Gent, Terneuzen

€ 332.500
Buurt Kern Sas van Gent, Sas Van GentBuurt
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 391m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Sas van Gent

Dit gloednieuwe appartement aan de Paul Krügersdreef 7 ligt in de kern van Sas van Gent, een plaats waar het leven zich grotendeels op loopafstand afspeelt. Met een vraagprijs van € 332.500 zit dit appartement aan de hoge kant, zeker vergeleken met het gemiddelde van appartementen in Terneuzen.

Indeling en energie

Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en 1 badkamer. De woning ligt op de 1e verdieping en heeft een woonoppervlak van 80 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 81 m² aangeeft. De woning is voorzien van gehele vloerverwarming en een warmtepomp, en heeft energielabel A+++, een zuinig label. Het bouwjaar is 2026, dus het gaat om recente nieuwbouw.

Kern Sas van Gent

Met ruim 3.500 inwoners is dit een kern waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03; een van hen noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander de betrokken buren waardeert maar het gemis van een supermarkt in het dorp benoemt. Op basis van 21 beoordelingen is dat een positief beeld.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn ligt op 373 meter en de Lidl op 433 meter, dus boodschappen zijn zo gedaan. Basisschool De Statie zit op 228 meter, en de huisartsenpraktijk op 315 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 168 meter, met lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,8 km, dus voor de trein moet je wel de auto pakken. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 46 dB en van industrie 48 dB, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie vanwege de kleibodem die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij en Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds23 juli 2026
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 332.500
Prijs per m²€ 4.105

Energie

EnergielabelA+++
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte80 m²
ObjectoppervlakteKadaster81 m²
Inhoud240 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op1e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2026

Ligging

BuurtKern Sas van Gent
GemeenteTerneuzen

Veelgestelde vragen

Over Paul Krügersdreef 7, Sas Van Gent

Wat is de vraagprijs van dit appartement?

De vraagprijs is € 332.500 voor een appartement van 80 m² volgens de makelaar, wat neerkomt op € 4.156 per m². Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt ligt op € 3.021 per m², en de gemiddelde vraagprijs in de buurt is € 323.959. De prijs ligt daarmee aan de hoge kant.

Hoe is dit appartement ingedeeld?

Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en 1 badkamer. Het ligt op de 1e verdieping en heeft een woonoppervlak van 80 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 81 m² aangeeft. De woning is voorzien van gehele vloerverwarming en een warmtepomp.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning heeft een warmtepomp en vloerverwarming, wat bijdraagt aan een efficiënte verwarming. Het bouwjaar is 2026, dus het gaat om nieuwbouw.

Hoe zit het met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is gemiddeld, een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Daarnaast valt het postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied, waar 81% van de panden vóór 1970 is gebouwd. Dit appartement is echter nieuwbouw uit 2026.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Albert Heijn ligt op 373 meter en de Lidl op 433 meter, dus boodschappen zijn dichtbij. Basisschool De Statie zit op 228 meter en de huisartsenpraktijk op 315 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Sas van Gent, Suikerplein op 168 meter, met lijnen 511, 513 en 606.

Hoe is de buurt Kern Sas van Gent?

Kern Sas van Gent heeft ruim 3.500 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander de betrokken buren waardeert maar het gemis van een supermarkt in het dorp benoemt.