Stationsstraat 21C
Kern Sas van Gent, Terneuzen
Een appartement met karakter in Sas van Gent
Dit appartement aan de Stationsstraat 21C in Sas van Gent combineert een negentiende-eeuwse uitstraling met een modern energielabel. Met een vraagprijs van €275.000 ligt de prijs 15% onder het buurtgemiddelde van €323.959, wat het scherp geprijsd maakt. Het is een van de appartementen in Terneuzen die momenteel te koop staan.
De woning zelf
Deze bovenwoning telt twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning is verdeeld over drie woonlagen en heeft een inhoud van 177 m³. Volgens de makelaar is het appartement volledig geïsoleerd met HR-glas en beschikt het over een cv-ketel. Buiten is er een zonneterras op het zuiden en een dakterras. De woning is gelegen op de tweede woonlaag en wordt aangeboden in volle eigendom. De VvE-bijdrage bedraagt €175 per maand.
Kern Sas van Gent
Met ruim 3.500 inwoners is dit een levendige dorpskern, waar bijna een kwart van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander de betrokken buurt waardeert: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen." De meeste huishoudens bestaan uit één persoon, en het merendeel van de woningen is een eengezinswoning.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Lidl ligt op 61 meter en de Albert Heijn op 104 meter, dus de dagelijkse boodschappen zijn letterlijk om de hoek. Basisschool De Statie vind je op 336 meter, en de huisartsenpraktijk in Sas van Gent is op 461 meter. De dichtstbijzijnde bushalte, Sas van Gent Bolwerk, is op 439 meter en wordt bediend door lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,8 kilometer, dus voor de trein moet je naar een andere plaats.
adresgegevens
Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden en van industrie 53 dB Lden, beide boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het pand uit 1890 stamt en in een KCAF-aandachtsgebied ligt. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en de hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen op Funda aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Stationsstraat 21C, Sas Van Gent
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €275.000 ligt 15% onder de gemiddelde vraagprijs van €323.959 in de buurt. De mediaanprijs is €329.500, dus dit appartement zit daar duidelijk onder. De prijs per vierkante meter is €4.911, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.021 per m², maar dat komt doordat deze woning met 56 m² aanzienlijk kleiner is dan het gemiddelde van 117 m².
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning is verdeeld over drie woonlagen en heeft een inhoud van 177 m³. Volgens de makelaar is het een bovenwoning op de tweede woonlaag. Buiten zijn er een zonneterras op het zuiden en een dakterras. De woning is volledig geïsoleerd met HR-glas en heeft een cv-ketel.
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage is €175 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex. Het is goed om dit bedrag mee te nemen in de maandelijkse lasten, naast de hypotheek en energiekosten.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas en heeft het een cv-ketel.
Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?
De risicodata op adresniveau geven een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het pand vóór 1970 is gebouwd en in een KCAF-aandachtsgebied ligt. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. De hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.
Hoe zijn de voorzieningen in de buurt?
De Lidl ligt op 61 meter en de Albert Heijn op 104 meter, dus supermarkten zijn heel dichtbij. Basisschool De Statie is op 336 meter en de huisartsenpraktijk in Sas van Gent op 461 meter. De dichtstbijzijnde bushalte, Sas van Gent Bolwerk, is op 439 meter en wordt bediend door lijnen 511, 513 en 606. Het treinstation ligt op 37,8 kilometer.
Hoe is de buurt Kern Sas van Gent?
Kern Sas van Gent heeft ruim 3.500 inwoners, waarvan 24% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander de betrokken buurt waardeert: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen." De meeste huishoudens bestaan uit één persoon.





